Zaloguj się

CRM dla deweloperów - pytania i odpowiedzi


1. Ile trwa wdrożenie systemu CRM i jaki jest jego koszt?

2. Czym różni się nasz system CRM VoxDeveloper od konkurencji?

3. Czy koszt systemu CRM uzależniony jest od liczby inwestycji lub użytkowników?

4. Jak wygląda wdrożenie CRM dla deweloperów?

5. Jak wygląda obsługa serwisowa?

6. Gdy zakończymy współpracę, jak odzyskam dane?

7. Jakie są koszty dodatkowe?

8. Ile kosztuje CRM wersja PRO lub wersja indywidualna?

9. Czy możliwa jest dostosowanie oprogramowania CRM do potrzeb firmy - integracja z bankami, systemami księgowymi itp.?


Ile trwa wdrożenie systemu CRM i jaki jest jego koszt?

System VoxDeveloper — oprogramowanie CRM dla rynku nieruchomości uruchamiane jest nawet w 1-2 dni, potrzebny jest tylko cennik lokali oraz karty PDF. Pomagamy zarówno z importem danych jak i podłączeniem strony www oraz zapytań klientów z internetu. Przeprowadzamy również szkolenia Państwa użytkowników, na których poznają dokładne funkcjonalności programu CRM. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu sprawnie przedstawimy praktyczne zastosowanie systemu CRM w codziennej pracy. Wyjaśnimy, jak system CRM pozwala śledzić proces sprzedaży inwestycji, na czym polega automatyzacja pracy oraz planowanie i realizowanie zadań. Objaśnimy również interfejs systemu CRM czy zaprezentujemy jak sprawnie wykonywać rozliczenia klientów.

Koszt wdrożenia CRM jest jednorazowy i wynosi 1900 zł netto. W ramach tej ceny uwzględniamy między innymi import danych, ok. 6 godzin szkoleń użytkowników oraz wsparcie w zakresie integracji systemu z Państwa stroną www i portalami nieruchomości.


Wdrożenie systemu CRM


Czym różni się nasz system CRM VoxDeveloper od konkurencji?

Na polskim rynku istnieje niewiele dedykowanych systemów CRM dla deweloperów, stworzonych z myślą o branży nieruchomości. Nie każdy program z bazą potencjalnych klientów, mieszkań i kalendarzem może być określony jako funkcjonalny system CRM, odpowiadający na wszystkie potrzeby firmy. VoxDeveloper, nasz indywidualny system CRM, jest stale rozwijany i ulepszany przy prawie 20-letniej współpracy z blisko 200 deweloperami i dużymi agencjami nieruchomości.

Co wyróżnia nasz system CRM? Po pierwsze, bogata baza praktycznych rozwiązań i doświadczeń, która oszczędza klientom czas i pieniądze. Nasze oprogramowanie CRM dla rynku nieruchomości skupia się na szczegółowych kwestiach związanym z rynkiem pierwotnym, takich jak obsługa rachunków powierniczych, integracja z Deweloperskim Funduszem Gwarancyjnym, zarządzanie zmianami aranżacyjnymi, harmonogramami budowy i wynikającymi z nich rozliczeniami z klientami. Dodatkowo VoxDeveloper ma wbudowane procesy i automatyzacje, które wspierają działania sprzedażowe i posprzedażowe agentów nieruchomości. Funkcjonalności narzędzia obejmują między innymi przypomnienia o ponowieniu kontaktu po wysłaniu oferty, łatwość generowania ofert na podstawie szablonów, wbudowany kalendarz obiorów, dedykowany panel klienta czy moduł usterek oraz integrację z portalami nieruchomości. Na wyróżnienie zasługuje również dostępność dedykowanej aplikacji mobilnej dla systemu Android oraz dla iPhone (iOS).

Przed wdrożeniem systemu zachęcamy do przeprowadzenia odpowiedniej analizy potrzeb i wymagań, które funkcje CRM dla nieruchomości mają spełniać. Pomoże to wybrać niezawodny system, który będzie najbardziej efektywny dla Państwa firmy.

Czy koszt systemu CRM uzależniony jest od liczby inwestycji lub użytkowników?

Licencje systemu CRM objęte są stałą cenę abonamentu, która jest niezależna od liczby inwestycji czy użytkowników. Zależy nam na jak największej wartości zastosowania systemu CRM w Państwa firmie, dlatego zachęcamy do współpracy wszystkich pracowników oraz działy.


Użytkownicy systemu CRM


Jak wygląda wdrożenie CRM dla deweloperów?

Działamy według sprawdzonych dobrych praktyk, abyście mogli Państwo jak najszybciej zapoznać się i korzystać z CRM. Zaczynamy od zaimportowania cennika oraz kart lokali. Tworzymy również konta dostępowe dla użytkowników i przekazujemy Państwu dostęp do programu praktycznie gotowego do użycia. Cały proces trwa często tylko kilka dni.

W przypadku wdrożenia systemów CRM dla deweloperów działamy według sprawdzonych dobrych praktyk, aby umożliwić Państwu jak najszybsze zapoznanie się z funkcjonalnościami programu CRM i rozpoczęcie efektywnej pracy. Proces wdrożenia CRM zaczyna się od zaimportowania cennika oraz kart lokali. Następnie tworzymy indywidualne konta dla użytkowników i przekazujemy Państwu dostęp do systemu. Cały proces wdrożenia CRM trwa często tylko kilka dni.

Jak wygląda obsługa serwisowa?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno pod telefonem, jak i przez e-mail, oferując wsparcie we wszelkich kwestiach technicznych. Innowacyjny system CRM VoxDeveloper, jest intensywnie rozwijany i ulepszany, co obejmuje wdrażanie nowych funkcjonalności dla biur nieruchomości i deweloperów oraz ewentualnych poprawek zgłaszanych przez naszych klientów. CRM deweloper dla branży deweloperskiej stale dostosowuje się do aktualnych wytycznych takich jak zgodności z RODO, nowe ustawy deweloperskie, czy DFG.

Dodatkowo rozbudowujemy naszą bazę wiedzy voxCRM, gdzie możecie Państwo znaleźć dobre praktyki stosowane przez deweloperów, opis bardziej zaawansowanych funkcji czy szczegółowe instrukcje.

Gdy zakończymy współpracę, jak odzyskam dane?

W umowie na licencje systemu CRM VoxDeveloper stosujemy specjalne zapisy, które w pełni gwarantują zwrot danych dotyczących sprzedaży, umów, klientów itp. To oznacza, że poza możliwością eksportu listy klientów czy umów do Excela, zapewniamy również zwrot pełnej bazy danych w formacie SQL (można ją wtedy przeglądać np. w programie MS Access). Dodatkowo zwracamy archiwum wszystkich dokumentów, takich jak wgrane do systemu skany umów.

Jakie są koszty dodatkowe?

Poza jednorazowym kosztem wdrożenia i szkoleń (wynoszącym 2100 zł netto) oraz stałym miesięcznym abonamentem nie obciążamy klienta żadnymi ukrytymi kosztami dodatkowymi. Oferujemy jednak możliwość realizacji dodatkowych zamówień na nowe funkcjonalności programu CRM lub ich modyfikacje. W sytuacji, gdy klient jest zainteresowany taką opcją, przygotowujemy szczegółową analizę i wycenę danej funkcji. Po akceptacji wyceny przystępujemy do realizacji zamówienia. Przykładowo, firmy często decydują się na indywidualne raporty (mimo że funkcjonalny system CRM oferuje liczne raporty z różnych dziedzin) Koszt takiego indywidualnego raportu rzadko przekracza 2 tys. zł netto i jest to jednorazowy wydatek. Czas realizacji tego typu zamówienia zwykle nie przekracza 2-3 tygodni, a stworzony raport staje się stałym elementem systemu.

CRM Oprogramowanie dla deweloperów


Ile kosztuje CRM wersja PRO lub wersja indywidualna?

W przypadku firm wymagających spersonalizowanych rozwiązań oferujemy indywidualny system CRM dostosowany do konkretnych potrzeb. Aktualnie cena wersji PRO wynosi 2600 zł netto miesięcznie, natomiast wersja indywidualna dostępna jest już od około 3000 zł netto za miesiąc. Zanim jednak przedstawimy dokładną i wiążącą ofertę, przeprowadzamy szczegółową analizę potrzeb klienta, zakresu projektu, danych do importu itd.

Jesteśmy doświadczoną firmą programistyczną specjalizującą się w procesie wdrożenia systemów CRM dla deweloperów i rynku nieruchomości, dlatego też mamy możliwość wprowadzania znacznych modyfikacji w naszych produktach. Dzięki temu możemy dostosować system do specyficznych procesów w Państwa firmie, a nawet zintegrować go z już istniejącym oprogramowaniem.

Czy możliwa jest dostosowanie oprogramowania CRM do potrzeb firmy - integracja z bankami, systemami księgowymi itp.?

VoxDeveloper oprogramowanie CRM dopasowane do rynku nieruchomości oferuje liczne możliwości integracji z różnymi systemami.

Zapewniamy integracje w zakresie narzędzi związanych z marketingiem, takimi jak portale nieruchomości, strony www, Livechat, SMSy oraz programy marketing automation czy pośrednikami nieruchomości. Więcej informacji na ten temat możecie Państwo znaleźć w naszej rozbudowanej bazie wiedzy dedykowanej użytkownikom systemu CRM dla deweloperów.

W przypadku kwestii księgowych nasz system CRM jest wyposażony w funkcje, takie jak importer wyciągów bankowych np. z rachunków powierniczych, który jest kompatybilny z formatami używanymi przez najpopularniejsze banki. Oferujemy również możliwość eksportu danych kontrahentów czy faktur do popularnych programów księgowych. Jeżeli istnieje potrzeba bardziej zaawansowanej integracji z programami księgowymi, jest to możliwe po szczegółowych ustaleniach, aby dopasować rozwiązanie do konkretnych potrzeb firmy.

CRM deweloper dla branży deweloperskiej oferuje również możliwość integracji z systemem ERP, pocztą elektroniczną, systemami zarządzania treścią (CMS) oraz kalendarzami mobilnymi, co sprawia, że jest to kompleksowe narzędzie dostosowane do różnorodnych potrzeb firmy.

Skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź Politykę prywatności.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Dane kontaktowe

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

Kontakt w sprawach technicznych: 8:30 - 17:00 (pn - pt)