Zaloguj się

voxDeveloperCRM - oprogramowanie dla deweloperów, pytania i odpowiedzi

Ile trwa wdrożenie i jaki jest jego koszt?

System voxCRM uruchamiany jest nawet w 1-2 dni, potrzebny jest tylko cennik lokali oraz karty PDF. Pomagamy zarówno z importem innych danych jak i podłączeniem strony www czy zapytań klientów z internetu. Przeprowadzamy również szkolenia Państwa użytkowników. Koszt wdrożenia jest jednorazowy i wynosi 1900 zł netto. W ramach tej ceny uwzględniamy między innymi import danych, ok. 6 godzin szkoleń użytkowników oraz wsparcie w zakresie integracji CRM z Państwa stroną www i portalami nieruchomości.

Czym różni się voxCRM od konkurencji?

Na polskim rynku nie wielu systemów CRM dla deweloperów mieszkaniowych stworzonych dla branży nieruchomości. Nie każdy program zawierający bazę klientów, mieszkań i kalendarz jest specjalistycznym programem dla dewelopera. Aplikację voxCRM rozwijamy i ulepszamy od prawie 20 lat przy współpracy prawie 200 deweloperami oraz dużymi agencjami nieruchomości. Bogata baza praktycznych rozwiązań, doświadczeń i wiedzy, oszczędza naszym klientom czas i pieniądze. Nie warto wymyślać koła na nowo.

VoxDeveloper CRM obejmuje szczegółowe kwestie związane z rynkiem pierwotnym jak np. obsługa rachunków powierniczych, integracja z Deweloperskim Funduszem Gwarancyjnym, obsługa zmian aranżacyjnych, harmonogramów budowy i wynikających z nich rozliczeń z klientami, kalendarz odbiorów, panel klienta i moduł usterek itp. Dodatkowo voxCRM ma wbudowane procesy i automatyzacje wspierające działania sprzedażowe i posprzedażowe na rynku pierwotnym. Np. przypomnienia o ponowieniu kontaktu po wysłaniu oferty, łatwość generowania ofert na podstawie szablonów czy integrację z portalami nieruchomości.

Na wyróżnienie zapewne zasługuje również dostępność dedykowanej aplikacji mobilnej dla systemu Android oraz dla iPhone (iOS), a nie tylko przeglądarkowej wersji mobilnej. Przed zakupem CRM zachęcamy do przetestowania różnych systemów dla deweloperów i porównania, który z CRMów będzie dla Państwa najbardziej intuicyjny i funkcjonalny.

Czy koszt systemu uzależniony jest od liczby inwestycji czy użytkowników?

Nie, stosujemy stałą cenę abonamentu niezależną od liczby inwestycji czy użytkowników. Zależy nam na tym, by jak największa liczba działów Państwa firmy współpracowała ze sobą w CRM. Dzięki temu nasz program będzie generować dla Państwa większą wartość.

Jak wygląda wdrożenie CRM?

Działamy według sprawdzonych dobrych praktyk, byście Państwo mogli jak najszybciej zapoznać się i korzystać z CRM. Zaczynamy od zaimportowania cennika oraz kart lokali. Tworzymy również konta dostępowe dla użytkowników i przekazujemy Państwu dostęp do programu praktycznie gotowego do użycia. Cały proces trwa często tylko kilka dni.

Jak wygląda obsługa serwisowa?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem i mailem oraz pomagamy we wszelkich kwestiach technicznych. Sam program jest intensywnie ulepszany poprzez wdrażanie nowych funkcji i ewentualnych poprawek zgłoszonych przez naszych klientów. Rozbudowujemy również bazę wiedzy voxCRM, w której można znaleźć np. dobre praktyki stosowane przez deweloperów oraz opis bardziej zaawansowanych funkcji voxCRM.

Gdy zakończymy współpracę, jak odzyskam dane?

W umowie stosujemy specjalne zapisy, które w pełni gwarantują zwrot danych. Oznacza to, że poza możliwością eksportu listy klientów czy umów do Excela, zwracamy również pełną bazę danych w formacie SQL (można ją wtedy np. przeglądać w programie MS Access) oraz archiwum wszystkich dokumentów (np. wgranych do CRM skanów umów).

Jakie są koszty dodatkowe?

Poza jednorazowym kosztem wdrożenia i szkoleń (1900 zł netto) oraz miesięcznego abonamentu nie pobieramy żadnych kosztów dodatkowych. Oferujemy natomiast w miarę potrzeby realizację dodatkowych zamówień na nowe funkcje lub modyfikacje systemu. W takim przypadku, jeśli klient okazuje zainteresowanie, tworzymy analizę i wycenę danej funkcji, a następnie po akceptacji wyceny - realizujemy zamówienie. Przykładowo, często firmy zamawiają w naszej firmie indywidualną wersję raportu (mimo że w CRM są liczne raporty z różnych dziedzin, to dana firma potrzebuje własnej wersji indywidualnego raportu). Koszt takiego raportu rzadko przekracza 2 tys. zł netto. Jest to jednorazowy koszt , a opracowanie raportu najczęściej trwa maksymalnie do 2-3 tygodni. Stworzony raport jest już na stałe dostępny w module raporty w CRM.

Ile kosztuje wersja PRO lub wersja indywidualna?

Część firm wymaga indywidualnej analizy i dostosowania oferty do konkretnych potrzeb. Aktualnie wersja PRO voxCRM kosztuje 2300 zł netto / miesiąc, a wersja indywidualna zaczyna się od około 3000 zł netto / miesiąc. Zanim jednak podamy wiążące ceny w tym zakresie, staramy się ustalić z klientem ewentualny zakres projektu, potrzebne zmiany do realizacji, dane do importu itd. Jesteśmy doświadczoną firmą programistyczną i mamy możliwość wprowadzania znacznych modyfikacji w oferowanych przez nas produktach, by jak najlepiej dostosować je do Państwa procesów. Np. integracji z oprogramowaniem wdrożonym już w Państwa organizacji.

Czy możliwa jest integracja z bankami, systemami księgowymi itp.?

VoxCRM oferuje liczne integracje, szczególnie w zakresie narzędzi związanych z marketingiem (portale nieruchomości, strony www, Livechat, SMSy, programy do marketing automation, pośrednicy nieruchomości itd.). Więcej na ten temat można przeczytać w bazie wiedzy.

W przypadku kwestii księgowych zagadnienie jest bardziej skomplikowane. Program voxCRM ma wbudowany importer wyciągów bankowych (np. z rachunków powierniczych) dostosowany do formatów praktycznie wszystkich najpopularniejszych wśród deweloperów banków. Możliwe jest również eksportowanie danych kontrahentów czy faktur zgodnie z formatami popularnych programów księgowych. Istnieją również możliwości integracji automatycznych z programami księgowymi, ale to wymaga szczegółowych ustaleń ze względu na różnice np. w konfiguracji poszczególnych programów.

Skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź Politykę prywatności.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Dane kontaktowe

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

Kontakt w sprawach technicznych: 8:30 - 17:00 (pn - pt)