Zaloguj się

Jak oprogramowanie dla deweloperów może wspomóc pracę biura sprzedaży

Aby stanąć naprzeciw wymagań klienta, firmy deweloperskie muszą korzystać z nowoczesnych procesów i dobrych praktyk, które umożliwią im pozyskiwanie licznych potencjalnych klientów, a następnie skuteczne wykorzystanie tej bazy do finalizacji jak największej liczby umów. Właśnie dlatego coraz więcej firm z branży budowlanej decyduje się na inwestycję i wsparcie systemu CRM.

Dział sprzedaży i CRM dedykowane deweloperom

Systemy CRM pozwalają na skuteczniejsze zarządzanie relacjami z klientami, od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażową i rekomendacje. Dzięki zintegrowanym ze sobą modułom, deweloperzy mają bieżący dostęp do bazy danych klientów, historii działań oraz ich preferencji, co pozwala na lepsze dopasowanie oferty do ich potrzeb i oczekiwań.


Osiedle domów wielorodzinnych


Programy dla firm deweloperskich umożliwiają również wygodne zarządzanie inwestycjami, szczegółami ofert oraz procesem sprzedaży mieszkań. Dzięki rozbudowanym modułom dla specjalistów ds. sprzedaży koordynacja działań między działami oraz analiza wyników i optymalizacja strategii sprzedażowej są znacznie łatwiejsze.

System CMS, systemy ERP a oferty dewelopera

Na rynku programów komputerowych występują tajemniczo brzmiące skróty, czasem stosowane zamiennie. Warto jednak odróżniać od siebie moduł CMS („content management system” będący najczęściej elementem strony internetowej, pozwalający np. na edycję jej treści) od programu typu ERP („enterprise resource planning” - czyli program do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa) - np. magazynem czy kadrami. Proces sprzedaży lokalu wpierany jest natomiast przez systemy informatyczne typu CRM działu sprzedaży. CRM to skrót od „customer relationship management” - czyli zarządzanie relacjami z klientami. To właśnie systemy informatyczne typu CRM są rozwiązaniem pozwalającym na zarządzanie nową ofertą, wysyłanie ofert klientowi, obsługę formularzy kontaktowych oraz dzięki nim możliwa jest synchronizacja oferty dewelopera poprzez moduł CMS, natomiast dzięki CMS oferta dewelopera jest aktualizowana przez system automatycznie na stronie internetowej.


Pracownik biura nieruchomości pracujący przy komputerze


Systemy CRM dedykowane dla firm deweloperskich

Na rynku dostępne są liczne systemy CRM dedykowane firmom deweloperskim. Poza programami takimi jak program Deweloper system, Developer manager, system Onebutton, jednym z najlepszych rozwiązań na rynku jest VoxDeveloper CRM. Dzięki tej platformie deweloperzy mają dostęp do różnorodnych funkcji, zapewniających bezpieczeństwo danych oraz niezbędnych do prowadzenia skoordynowanych działań marketingowych, oraz posprzedażowej obsługi klienta na najwyższym poziomie. Wdrożenie strony www i dedykowanych modułów CMS to dopiero początek wartych uwagi dla wymagającego klienta systemów.

Specjalistyczne oprogramowanie dostosowane do potrzeb klientów pomaga budować przewagi nad konkurencją. System pozwala na łatwe zarządzanie ofertami, kontaktami i umowami. Można również korzystać z niego na smartfonie w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki oprogramowaniu VoxDeveloper manager może zwiększyć swoją wydajność pracy i łatwiej utrzymać dobrą relację z bazą klientów, nawet w trudnych warunkach rynkowych.

Graficzne przedstawienie działania oprogramowania

Voxcommerce jest doświadczonym deweloperem systemów dla branży nieruchomości. Z łatwością również zintegrujesz swoją stronę www i jej system CMS, by automatycznie aktualizować dane zawarte w systemie sprzedażowym inwestycji deweloperskich. Możesz go dostosować do swoich potrzeb i preferencji. Nasz system pozwala także na budowanie i utrzymanie bazy potencjalnych klientów poprzez integrację z różnymi kanałami komunikacji i marketingu. Oferujemy jedno z najskuteczniejszych rozwiązań dostępnych na rynku.

Moduł CMS nie zastąpi specjalistycznego oprogramowania dla dewelopera

Podsumowując, specjalistyczne systemy dla deweloperów, w szczególności systemy CRM, to może być klucz do sukcesu w branży nieruchomości. Dzięki sprawdzonym funkcjom wsparcia zarządzania klientami rejestrowania preferencji klienta i koordynacja działań między działami oraz analiza wyników, raportów i optymalizacja strategii sprzedażowej są znacznie łatwiejsze. Dlatego coraz więcej deweloperów decyduje się na wykorzystanie sprawdzonych narzędzi, aby osiągnąć przewagi konkurencyjne na coraz bardziej wymagającym rynku nieruchomości.

Skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź Politykę prywatności.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Dane kontaktowe

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

Kontakt w sprawach technicznych: 8:30 - 17:00 (pn - pt)