Zaloguj się

Poznaj systemy dla deweloperów

Spis treści:

1. Wdrożenia systemów CRM dla deweloperów

2. Jak udoskonalić swoje procesy sprzedaży i zarządzanie firmą deweloperską? Wiodący system CRM dla deweloperów

3. Historia klienta i wyszukiwarka mieszkań, czyli rozwiązania dopasowane do pracy biura sprzedaży

4. Program dla deweloperów a tworzenie atrakcyjnych ofert

5. Strona internetowa — moduł CMS 

 

Wdrożenia systemów CRM dla deweloperów

Wdrożenie systemu CRM to kluczowy element w zarządzaniu firmą deweloperską, zapewniający skuteczne wsparcie nie tylko dla działu sprzedaży i marketingu, ale również księgowości, obsługi posprzedażowej czy działu technicznego. Wiodący system CRM dla deweloperów oferuje automatyzację procesu sprzedaży mieszkań, zwiększa efektywność zarządzania inwestycjami, zapewnia bezpieczeństwo danych oraz wsparcie procesów marketingowych i finansowych.

Dzięki systemowi CRM możemy stworzyć swój wirtualny salon sprzedaży, wraz z wszystkimi niezbędnymi informacjami o nieruchomościach czy zdjęciami, gdzie każda interakcja z klientem jest zapisywana i analizowana, a dane dotyczące sprzedaży są bezpiecznie przechowywane.


Jak udoskonalić swoje procesy sprzedaży i zarządzanie firmą deweloperską? Wiodący system CRM dla deweloperów

Dedykowany program dla deweloperów umożliwia obszerne integracje, które nie tylko usprawnią proces obsługi sprzedaży i ułatwią pracę doradców, ale również wzbogacą oferty prezentowanych nieruchomości. Obejmują m.in. fundusz DFG, centralki telefoniczne, portale deweloperskie, rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie projektem osiedla lub tworzenie wizualizacji osiedli w wersjach 3D, elektroniczny obieg dokumentów, programy ERP i wiele innych.

Wsparcie systemu CRM to również zarządzanie pracą i usprawnienie komunikacji wewnętrznej firmy. Moduły systemu CRM umożliwiają tworzenie dedykowanych rozwiązań opartych na potrzebach firmy, zapewniając skuteczne wsparcie pomiędzy wszystkimi działami przedsiębiorstwa.

Dedykowany system CRM to przede wszystkim narzędzia informatyczne stworzone na podstawie wieloletnich praktyk, które przenoszą zarządzanie firmą deweloperską na wyższy poziom. Oferują nie tylko rozwiązania dopasowane do specyfiki branży, ale gwarantują również bezpieczeństwo danych. Wdrożenia systemów CRM dla deweloperów to inwestycja w rozwój i przyszłość.


Praca z systemem CRM


Historia klienta i wyszukiwarka mieszkań, czyli rozwiązania dopasowane do pracy biura sprzedaży

Dobry system CRM dostarcza biurom sprzedaży rozwiązań dopasowanych do ich codziennej pracy, zapewniających wsparcie w sprzedaży mieszkań oraz poprawiając efektywność i jakość obsługi klienta.

Jednym z elementów działalności biura sprzedaży jest analiza potrzeb i zachowań klientów, w której dużą rolę odgrywa historia przechowywana w CRM. Obejmuje ona informacje o sprzedanych nieruchomościach (nie tylko mieszkaniach, ale również garażach, komórkach lokatorskich itp.), zrealizowanych telefonach, spotkaniach, zadaniach, rozmowach czy źródle pochodzenia klientów.

Wyszukiwarka mieszkań znajdująca się w systemie umożliwia szybki dostęp do informacji, co pozwala handlowcom w łatwy sposób tworzyć oferty. CRM dedykowany deweloperom i biurom sprzedaży daje również możliwość aktualnego uzupełniania historii klienta. Np. po zakończonym spotkaniu lub rozmowie, możemy uzupełnić profil naszego klienta o dodatkowe preferencje i oczekiwania, które mogły pojawić się podczas analizowania proponowanych ofert. W przypadku zainteresowania nieruchomością mamy możliwość powiązania klienta z konkretnym mieszkaniem. Zapewnia to aktualność informacji dotyczących transakcji oraz sprawia, że sprzedaż mieszkań dzięki systemowi CRM staje się bardziej zautomatyzowana.


Program dla deweloperów a tworzenie atrakcyjnych ofert

System inteligentnego domu to zbiór popularnych i ogólnie znanych urządzeń, połączonych w jeden zintegrowany system. Inteligentne zdalne sterowanie domem jest jednym z nowoczesnych rozwiązań, które może wzbogacić wartość i atrakcyjność oferowanych nieruchomości.

Atrakcyjna i nowoczesna nieruchomość wymaga również odpowiedniego przedstawienia i atrakcyjnej oferty. Oprogramowanie dla developerów — CRM automatyzuje proces tworzenia oferty, dzięki rozbudowanej bazie zarówno nieruchomosci jak i klientów. W zaledwie kilka kliknięć z poziomu systemu mamy możliwość wybrać konkretne nieruchomości, a następnie przesłać je do klienta wraz z wszystkimi zdjęciami i załącznikami.

Większość ofert deweloperów składa się ze szczegółowych informacji, zdjęć czy planów. Aby prezentowane nieruchomości wyróżniały się na tle konkurencji i budziły większe zainteresowanie klientów — z dostępnymi na rynku możliwościami, możemy stworzyć własny wirtualny salon sprzedaży mieszkań zawierający wizualizacje osiedli 3D, wirtualne spacery czy makiety. Stanowi on dodatkowy atut marketingowy, który może przyciągać nowych klientów.


Tworzenie atrakcyjnych ofert sprzedaży nieruchomości


Strona internetowa — moduł CMS 

Atrakcyjna strona internetowa jest kluczowym elementem prezentacji oferty deweloperów. Moduł CMS staje się niezbędnym narzędziem, umożliwiającym łatwe tworzenie, zarządzanie i aktualizację treści na stronach internetowych. Zintegrowany z programem dla firm deweloperskich, moduł CMS pozwala na efektywne aktualizowanie danych w udostępnionych inwestycjach, co ma bezpośredni wpływ na aktualność oferty. Dzięki personalizacji treści i interaktywnym elementom na stronie moduł CMS sprzyja większemu zaangażowaniu użytkowników i ułatwia nawigację po ofercie.

Skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź Politykę prywatności.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Dane kontaktowe

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

Kontakt w sprawach technicznych: 8:30 - 17:00 (pn - pt)