Zaloguj się

Systemy dla deweloperów wspierane przez inteligentne technologie

Systemy CRM dla deweloperów. Jak udoskonalić swoje procesy sprzedaży i zarządzania?

Systemy wpierające prace deweloperów najczęściej dotyczą działów sprzedaży i marketingu. Podczas każdego spotkania z klientem, handlowiec sporządza notatkę w systemie, tworząc szczegółowy zapis interakcji. Dzięki temu, procesy sprzedaży mieszkań stają się bardziej efektywne, a każdy członek zespołu ma dostęp do aktualnych informacji o klientach.

Oprogramowanie CRM dedykowane dla branży nieruchomości pozwalają również na automatyzacje związane z system deweloperskiego funduszu (DFG), umożliwiają analizę potrzeb klientów, co pozwala deweloperowi na dokładniejsze dopasowanie oferty. Systemy integrują również działania sprzedaży i marketingu, dostarczając raporty efektywności i pomagając w określeniu najskuteczniejszych źródeł umów. W zakresie obsługi posprzedażowej możliwe jest natomiast wykorzystanie modułu zgłoszeń usterek, który staje się elementem systemu smart home.


Zespół agencji nieruchomości przy biurku


Historia klienta i wyszukiwarka mieszkań, czyli skuteczne narzędzie dla biura sprzedaży

Jednym z kluczowych etapów analizy potrzeb klienta jest zebrana historia i baza danych interakcji z klientem, w której przechowywane są informacje o sprzedanych klientowi obiektach (nie tylko mieszkaniach, ale również garażach, komórkach lokatorskich itp.) oraz wyszukiwarka mieszkań, umów oraz dokumentów. Dzięki nim możliwe jest dotarcie do niezbędnych informacji pochodzących z innych działów firmy. Po zakończonym spotkaniu handlowiec może również uzupełnić system, by najnowsze informacje trafiły do systemu smart home, zaktualizowały systemy ERP i system DFG.


System CRM dla deweloperów działający na laptopie


Kompleksowe sterowanie domem w systemach inteligentnego domu a systemy CRM?

Inteligentne zdalne sterowanie domem jest jednym z nowoczesnych rozwiązań. Systemy, takie jak voxCRM, connecto dms, system onebutton, aplikacja homer umożliwiają integrację z systemami zewnętrznymi, również pozwalającymi na sterowanie domem.

Inteligentny dom od dewelopera? Deweloperzy mogą oferować systemy inteligentnego domu jako część swojej oferty. Systemy inteligentnego domu oferują integrację z licznymi aplikacjami, co pozwala na dwustronną wymianę danych, skuteczniejsze zarządzanie inwestycjami i lepszą obsługę klienta. Deweloper może na bieżąco śledzić np. automatycznie rejestrowane zgłoszenia serwisowe pochodzące z systemu DMS. Prezentacja elementów systemu inteligentnego domu smart home wzbogaca również salon sprzedaży mieszkań tzw. wirtualny salon sprzedaży.


Przedstawienie systemu inteligentnego domu


Integracja systemów w inteligentnym domu, spójne i innowacyjne rozwiązania

Dla kogo inteligenty dom? Rozwiązania informatyczne klasy DMS to niewątpliwie przyszłość. Dla firm deweloperskich ciekawym uatrakcyjnienie oferty może być oferowanie elementów inteligentnego domu, które pozwalają na integrację różnych systemów, automatyzacje i oszczędność czasu.

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom deweloperzy mogą oferować domy jednorodzinne z nowoczesnymi systemami inteligentnej automatyki, które są nie tylko komfortowe, ale także energooszczędne. Kompleksowe rozwiązania są łatwe w obsłudze i dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Zintegrowane systemy pozwalają na automatyzację procesów w domu, co przekłada się na komfort mieszkańców i oszczędność czasu i ulepszanie usług po stronie firm deweloperskich.


Przedstawienie działania Smart Home na telefonie komórkowym


Tworzenie atrakcyjnych stron internetowych wraz z modułem CMS oferta dewelopera

Oprócz narzędzi CRM deweloperzy mogą również korzystać z modułu CMS, który jest niezbędny do tworzenia i zarządzania stronami internetowymi. Dzięki temu można w łatwy sposób prezentować swoje projekty i zainteresować potencjalnych klientów. Moduł CMS zapewnia personalizację i interaktywność na stronach internetowych, co przekłada się na lepsze zaangażowanie użytkowników. Elementem systemu inteligentnego domu mogą być moduły spięte z systemami CMS, by automatycznie przekazywały parametry związane z użytkowanym lokalem.

Personalizacja i interaktywność na stronach internetowych a moduł CMS

Systemy informatyczne klasy CRM, personalizacja i interaktywność na stronach internetowych to jeden z licznych czynników sukcesu budowy marki nowoczesnego dewelopera. Dzięki modułowi CMS połączonego poprzez inteligentne sterowanie i systemy CRM dedykowane tej branży deweloperzy mogą dostosowywać treści do preferencji i potrzeb klientów, co zwiększa szanse na skuteczną sprzedaż. Interaktywne elementy, takie jak wirtualne spacery po mieszkaniach czy kalkulatory kredytowe, umożliwiają klientom dokładne zapoznanie się z ofertą i skorzystanie z narzędzi, które pomogą im podjąć decyzję zakupową.

Systemy dla deweloperów to nie tylko wsparcie etapów sprzedaży, ale także zwiększanie efektywności marketingu oraz narzędzia wspierające inteligentne domy. Dzięki nowoczesnym technologiom deweloperzy mogą lepiej zrozumieć swoich klientów i dostarczać im produkty, które spełniają ich oczekiwania oraz reagują na bieżące potrzeby. To wszystko przekłada się na większą skalę działania i lepszą efektywność sprzedaży i działań marketingowych oraz wyższą ocenę obsługi posprzedażowej.

Skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź Politykę prywatności.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Dane kontaktowe

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

Kontakt w sprawach technicznych: 8:30 - 17:00 (pn - pt)