Zaloguj się

Generowanie oferty deweloperów i poszukiwania mieszkania dla klienta 

1. Inwestycja firmy w program CRM

2. Korzyści z systemu CRM dla twojej firmy

3. Ułatw klientom zakup mieszkania na rynku pierwotnym

4. Wszechstronność ofert deweloperów: Kluczowe czynniki przy wyborze nowych inwestycji deweloperskich

5. Apartamenty inwestycyjne w ofercie deweloperów

6. Efektywne zarządzanie firmą w CRM

Rozważasz wprowadzenie systemu CRM do swojej firmy deweloperskiej, ale nie jesteś pewien, jakie korzyści może to przynieść w procesie sprzedaży nieruchomości ? Chcesz w łatwy sposób informować swoich potencjalnych klientów o nowych ofertach, kontrolować stan inwestycji oraz mieć szybki dostęp do projektów domów? Stworzyliśmy system, który jest niezwykle pomocny na rynku nowych inwestycji. Pozwala tworzyć spersonalizowane oferty, przy pomocy dostępnych szablonów, projektów i szczegółów inwestycji ułatwia poszukiwania mieszkania, a następnie przygotowanie oraz wysłanie oferty klientom marzącym o nowym domu. Nasz system działa jak „centrum ofert deweloperów”, w którym proces sprzedaży nieruchomości staje się o wiele prostszy, zautomatyzowany i bardziej skuteczny.


Uścisk dłoni pracownika firmy deweloperskiej z wizualizacją ręki wychodzącej z komputera


CRM to system zaprojektowany tak, aby usprawnić proces zarządzania relacjami z klientami. Ale jak to działa w kontekście branży nieruchomości? Czy możemy skupić się na szczegółach inwestycji, stworzyć ofertę inwestycji mieszkaniowych lub wysyłać informację o nowych ofertach? Pokazać klientom, które mieszkania są jeszcze w trakcie realizacji inwestycji, a które już ukończone? Oczywiście, że tak. Dzięki systemowi CRM firma może łatwo aktualizować stan inwestycji, eksportować dane dotyczące gotowych projektów domów i pokazywać klientom najświeższe informacje o nowych ofertach — niezależnie od tego, czy szukają nowych mieszkań na rynku pierwotnym, gotowych projektów domów czy zastanawiają się nad zakupem mieszkania w ukończonym projekcie. Z łatwością można śledzić stan inwestycji, dzięki możliwości aktualizacji systemu CRM.


Graficzne przedstawienie korzyści systemu CRM dla deweloperów


Inwestycja firmy w program CRM

Szczegółowość i aktualność informacji o inwestycji jest jednym z kluczowych aspektów, na które klienci zwracają uwagę przy wyborze projektu domu. Poznanie aktualnego statusu prac, terminu realizacji, wgląd w szczegóły inwestycji, tworzenie spersonalizowanych ofert oraz monitorowanie procesów — wszystko to jest możliwe dzięki inwestycji firmy w odpowiednie oprogramowanie CRM. Dzięki temu narzędziu stworzysz swoje centrum ofert deweloperów.

VoxCRM służy do zapewnienia aktualnych i przejrzystych szczegółów inwestycji oraz projektów domów dla klientów. Wszelkie informacje dotyczące terminu realizacji, stanu inwestycji, a nawet budowy osiedli domów są teraz łatwo dostępne. Ponadto, zarówno bieżące jak i zakończone inwestycje znajdą Państwo w systemie, co pozwala na przejrzyste śledzenie historii realizacji zamówień.

Korzyści z systemu CRM dla twojej firmy

Dzięki naszemu systemowi CRM wybór projektów domów i ich parametrów staje się łatwiejszy. Łatwiej deweloperowi ocenić zainteresowanie a realizacja osiedla dzięki wizualizacji osiedla i szczegółowych informacji na temat każdego z gotowych projektów domów może być dostępna na stronie internetowej. Wszystko, od terenów inwestycji, po konkretne mieszkania oferowane na danym osiedlu jest na wyciągnięcie ręki wraz z cennymi statystykami i raportami, które pozwalają dopracowywać oferty mieszkań dostępne na www.

Inwestycja w CRM pozwoli na efektywniejsze zaplanowanie i realizację procesu inwestycyjnego oraz na oferowanie dostosowanych rynkowo projektów domów jednorodzinnych co ma kluczowe znaczenie w świetle obecnych wysokich cen mieszkań na rynku. Dzięki inwestycji w CRM dla deweloperów jesteście Państwo w stanie skutecznie zarządzać zakupem nieruchomości i dalszą obsługą posprzedażową.

Bez względu na to, czy sprzedajesz nieruchomości na rynku pierwotnym, czy też na rynku wtórnym w dowolnym innym mieście, nasz system CRM umożliwi Ci tworzenie ofert oraz sprawie, że realizacja zamówień stanie się szybsza i prostsza.

Ułatw klientom zakup mieszkania na rynku pierwotnym

Kupno mieszkania na rynku pierwotnym ma dla kupujących liczne zalety, ale realizacja tego procesu, tak by zachować pełną satysfakcję kupującego, może być bardzo wymagająca. CRM może jednak ułatwić pracownikom biur dewelopera ten proces. Jak? Dzięki aktualnej i uporządkowanej bazie danych, w której znajdują się informacje o dostępnych lokalizacjach, nowych ofertach, terminach realizacji czy cenach nieruchomości. To pozwala na szybsze i łatwiejsze znalezienie idealnego mieszkania oraz poznanie szczegółów inwestycji.


Zestawienie planu nieruchomości z jej gotową wersją


Nowoczesna inwestycja, wizualizacje osiedla, informacje na temat projektów domów jednorodzinnych, nowoczesne osiedle, szczegóły inwestycji, termin realizacji to wszystko znajdziesz w jednym miejscu — systemie CRM.

Szczegóły inwestycji, takie jak termin realizacji czy stan inwestycji są ważne dla klientów, dlatego system CRM oferuje możliwość łatwego przeglądania wszystkich informacji na temat dostępnych projektów. Klient może dowiedzieć się, czy inwestycja jest w trakcie budowy, czy jest już ukończona, a także ma możliwość zapytać o ofertę. CRM jest idealnym narzędziem do poszukiwania nowoczesnych mieszkań, umożliwiając szybkie i efektywne filtrowanie wyników wyszukiwania według różnych kryteriów.

VoxCRM działa jak centrum ofert deweloperów, w którym zarządzanie ofertami mieszkań staje się łatwiejsze. Dzięki intuicyjnej konstrukcji systemu w ofercie znajdziesz zarówno dostępne mieszkania, jak i te, które są obecnie w procesie sprzedaży. Wprowadzenie systemu CRM do Twojej firmy to nowoczesna inwestycja, która może przynieść znaczące korzyści.

Wszechstronność ofert deweloperów: Kluczowe czynniki przy wyborze nowych inwestycji deweloperskich

Wszechstronność ofert jest istotnym czynnikiem decydującym o sprzedaży. Chodzi tutaj nie tylko o różnorodność mieszkań, ale także o lokalizacje, termin realizacji czy stan inwestycji osiedli domów jednorodzinnych, czy apartamentów inwestycyjnych, aby znaleźć najbardziej nowoczesny projekt i kupić swoje wymarzone nowe mieszkanie.

Dzięki integracji różnych funkcji nasz system CRM jest prawdziwym centrum ofert deweloperów, gdzie można poznać szczegóły oferty zakupu nowych mieszkań oraz zagłębić się w rynek deweloperski. Realizacja procesu inwestycyjnego jest znacznie ułatwiona dzięki naszemu systemowi CRM, który automatyzuje wiele zadań, w tym śledzenie i zarządzanie kosztami, wgląd w stan inwestycji, prognozowanie i planowanie sprzedaży inwestycji.

Apartamenty inwestycyjne w ofercie deweloperów

Apartamenty inwestycyjne stają się coraz bardziej popularne wśród osób zainteresowanych pomnażaniem kapitału. Dzięki naszemu systemowi CRM możesz łatwo skonfigurować parametry lokali charakteryzujące ten typ nieruchomości oraz znaleźć dostępne apartamenty inwestycyjne, porównać ich atrybuty i wygenerować ofertę dla potencjalnych klientów. System CRM pomaga w zarządzaniu projektami mieszkań inwestycyjnych i wsparciem ich sprzedaży.

Efektywne zarządzanie firmą w CRM

Systemy CRM są niezwykle przydatnym narzędziem, które pomagają w zarządzaniu licznymi procesami, dobrymi praktykami oraz zespołem, a także ułatwiają i pozwalają kontrolować stan inwestycji, pilnować termin realizacji projektów, poszukiwanie mieszkań oraz sprzedaż inwestycji.

VoxCRM jest niezastąpionym narzędziem w sprzedaży nieruchomości — od zwiększenia efektywności sprzedaży, poprzez usprawnienie procesu obsługi klienta, aż po analizę i kontrolę działań marketingowych. Nie czekaj, zainwestuj w nowoczesny sprawdzony system CRM i sprawdź, jak możesz usprawnić sprzedaż mieszkań. System CRM to narzędzie, które pomaga sprostać wyzwaniom rynku nieruchomości i lepiej zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów podczas wyboru nowego mieszkania.


Praca przy komputerze

Skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź Politykę prywatności.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Dane kontaktowe

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

Kontakt w sprawach technicznych: 8:30 - 17:00 (pn - pt)