Zaloguj się

CRM dla deweloperów - narzędzie niezbędne w nowoczesnej firmie

Czy każdy deweloper go potrzebuje?

W dobie cyfryzacji, automatyzacji i rosnącej konkurencji na rynku nieruchomości, każdy deweloper systemu CRM potrzebuje między innymi do wsparcia swoich działań biznesowych. Dlaczego? Ponieważ standaryzacja i automatyzacja jest to fundament do usprawnienia procesu sprzedaży, działań marketingowych itp. Skuteczna aplikacja może przyspieszyć proces sprzedaży nieruchomości, poprawić jakość obsługi i zwiększyć efektywność działań promocyjnych.

Panie w biurze nieruchomości pracujące przy laptopie

Jak działa oprogramowanie CRM dla biur nieruchomości?

To, co wyróżnia programy CRM dedykowane dla deweloperów, to fakt, że są one dostosowane do specyficznych wymagań branży nieruchomości i rynku pierwotnego. voxDeveloper, system CRM Esti, System onebutton, strona komplus.pl to ciekawe przykłady oprogramowania CRM stworzonego z myślą o deweloperach.

Skuteczna aplikacja działa szybko poprzez przeglądarkę internetową, jest przyjazna dla użytkowników i pozwala na utrzymywanie dobrej relacji z klientem od publikacji danych lokali na Państwa stronie internetowej do obsługi posprzedażowej i raportów. Informatyczny system CRM jest więc zarówno bazą potencjalnych klientów, jak i narzędziem do zarządzania relacjami z obecnymi klientami. W branży nieruchomości oprogramowanie CRM pozwala deweloperom na integrację wszystkich etapów działań sprzedażowych, od momentu, kiedy potencjalni klienci odwiedzili stronę aż do odbioru mieszkań i rozwiązywania zgłoszeń serwisowych.

Jak system CRM wspomaga i usprawnia proces sprzedaży?

Dostosowany CRM pomaga deweloperom kontrolować i przyśpieszać proces sprzedaży nieruchomości. Rozbudowany system sprzedaży umożliwia szybszy dostęp do leadów oraz bazy klientów, generowanie dokumentów z szablonów i standaryzację ofert. Możliwość dostosowania procesu sprzedaży dzięki funkcjom systemu CRM, które umożliwiają szybką wymianę informacji między działami sprzedaży, księgowym czy obsługi zdecydowanie ułatwiają opiekę nad klientem.

Kobiety pracujące w biurze nieruchomości

Czy CRM wpływa na poprawę wyników działań marketingowych dewelopera?

Tak. Deweloperzy, posiadający system CRM dostosowany do indywidualnych potrzeb, mogą łatwiej analizować koszty marketingu i sprzedaży, określać skuteczne źródła umów i rozpoznawać ewentualne problemy w procesach marketingowych, sprzedażowych i obsłudze posprzedażowej. CRM esti, dzięki integracji z Youlead i innymi programami marketing automation, ułatwia aktualizację cen na stronach internetowych, portalach i analizę skuteczności działań na poszczególnych kanałach marketingowych

Obsługa rozliczeń klientów a jakość obsługi klienta

Działanie systemu takiego jak między innymi system onebutton, pozwala na łatwą wymianę danych z działem sprzedaży dot. aktywności na stronie danych klientów i danych finansowych. Możliwość oznaczania wpłat klientów, wystawiania faktur i wysyłania ich do programu księgowego, nie tylko usprawnia proces obsługi sprzedaży lokalu czy obiegu dokumentów, ale przede wszystkim poprawia poziom procesu obsługi klienta. Plusem systemu CRM dla deweloperów jest przede wszystkim szybkość i łatwość dostępu do kluczowych informacji.


Pan przy biurku korzystający z systemu CRM

Jakie działania można uprościć i automatyzować w zakresie integracji strony internetowej?

Dla wielu deweloperów strona internetowa to jedno z podstawowych narzędzi handlowych. Oprogramowanie CRM ma umożliwić integrację strony internetowej dewelopera z systemem. Systemy CRM oferują automatyzację wielu działań nie tylko poprzez pliki cookies. Można m.in. automatycznie publikować dane lokali na stronie www, a otwartość na integracje z innymi systemami pozwala pozyskać klientów z nowoczesnych platform takich jak Google, Facebook czy CallPage. Dzięki programom CRM zespół sprzedażowy dewelopera może korzystać z informacji uzyskanych dzięki plikom cookie dotyczących strony, które pozwolą deweloperom lepiej zrozumieć preferencje i zachowania użytkowników.

Autorski system CRM dla dewelopera to inwestycja, która może przynieść deweloperom wiele korzyści. Usprawnia etapy sprzedaży, obsługi klienta oraz procesy marketingowe. System vox Deweloper pozwala deweloperom na szeroką integrację i automatyzację wielu procesów, co jest nieocenione w pracy biur sprzedaży nieruchomości. Deweloperzy, którzy zdecydują się wdrożyć system CRM, zyskują przewagę konkurencyjną, oszczędzają czas i skuteczniej dysponują budżetem marketingowym.

Skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź Politykę prywatności.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Dane kontaktowe

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

Kontakt w sprawach technicznych: 8:30 - 17:00 (pn - pt)