Zaloguj się

CRM dla deweloperów - czy każdy go potrzebuje?


Spis treści:

1. Jak działa CRM dla deweloperów? Poznaj system wspierający zarządzanie firmą deweloperską 

2. System CRM dla deweloperów wspomaga i usprawnia proces sprzedaży? 

3. CRM dla deweloperów to kompleksowe rozwiązanie wpływające na wyniki działań marketingowych

4. Poznaj moduły systemu CRM deweloper — obsługa rozliczeń klientów

5. Wdrożenia systemów CRM dla deweloperów — uprość i zautomatyzuj integrację strony internetowej


Planowanie i realizowanie procesów związanych z budową oraz sprzedażą nieruchomości wymaga profesjonalnej obsługi, odpowiedniego zarządzania pracą zespołu i skutecznego wsparcia informatycznego. W dobie cyfryzacji, automatyzacji i rosnącej konkurencji na rynku nieruchomości, zarządzanie firmą deweloperską wymaga wdrożenia systemu CRM do wsparcia swoich działań biznesowych.

Dlaczego? Automatyzacja czasochłonnych procesów, bezpieczeństwo danych i odpowiednie zarządzanie relacjami z klientami jest fundamentem do usprawnienia procesu sprzedaży i wszystkich procesów biznesowych. Odpowiedni system CRM dostosowany do deweloperów może przyspieszyć pełny proces sprzedaży nieruchomości, poprawić jakość obsługi klienta i zwiększyć efektywność działań promocyjnych.


Działanie systemu CRM dla deweloperów


Jak działa CRM dla deweloperów? Poznaj system wspierający zarządzanie firmą deweloperską 

To, co wyróżnia programy CRM dedykowane dla deweloperów, to fakt, że oferują one kompleksowy zakres usług dostosowanych do specyficznych wymagań branży nieruchomości. VoxDeveloper to jeden z przykładów dostępnej oferty systemów CRM zapewniających wsparcie dla deweloperów.

Autorski system CRM działa szybko i sprawnie z poziomu przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej. Działanie systemu CRM jest przyjazne dla użytkowników i pozwala na skuteczne zarządzanie kontaktami, aby podnieść jakość obsługi klienta. Sprzedaż mieszkań z pomocą CRM jest wpierana od publikacji danych lokali na Państwa stronie internetowej do obsługi posprzedażowej i raportów.

CRM dla deweloperów to kompleksowe rozwiązanie będące zarówno bazą potencjalnych klientów, jak i narzędziem do zarządzania relacjami z obecnymi. Pozwala na integrację wszystkich etapów działań sprzedażowych, od momentu, kiedy potencjalni klienci odwiedzili stronę aż do odbioru mieszkań i rozwiązywania zgłoszeń serwisowych.


System CRM dla deweloperów wspomaga i usprawnia proces sprzedaży? 

CRM wspierający deweloperów to kluczowe narzędzie pozwalające na sprawną automatyzację procesu sprzedaży nieruchomości. Zapewnia efektywne zarządzanie kontaktami, leadami i bazą klientów, co skraca czas dostępu do istotnych informacji. System obiegu dokumentów, generowanie ich z szablonów czy standaryzacja oferty, znacząco przyspieszają i upraszczają procesy sprzedażowe.

Dzięki personalizacji procesów sprzedaży oraz integracji działów sprzedaży, księgowości i obsługi klienta, wsparcie systemu umożliwia błyskawiczną wymianę danych. Jest to niezbędne dla profesjonalnej obsługi i efektywnej opieki nad klientem, co bezpośrednio wpływa na zadowolenie kupującego i wizerunek firmy.


proces sprzedaży w CRM dla deweloperów


CRM dla deweloperów to kompleksowe rozwiązanie wpływające na wyniki działań marketingowych

Wybierając CRM dla deweloperów, warto zwrócić uwagę jak działanie systemu, istotnie wpływa na optymalizację działań marketingowych. Dobry system CRM umożliwia głęboką analizę działań związanych z marketingiem, sprzedażą oraz identyfikację najefektywniejszych źródeł pozyskiwania umów. Korzyści z systemu CRM pozwalają również na wczesne wykrywanie i rozwiązywanie problemów w strategiach marketingowych i sprzedażowych, a także w obsłudze klienta po zakupie.

System dla deweloperów zapewnia również integracje z platformami takimi jak Youlead, CallPage, Livechat, Expro, primse.com lub Platforma mieszkaniowa, narzędziami do automatyzacji marketingu, stroną internetową czy portalami branżowymi. Pozwala to na precyzyjną analizę efektywności różnorodnych kanałów marketingowych, co z kolei przekłada się na zwiększoną skuteczność kampanii i lepsze dostosowanie oferty do potrzeb rynku.


Poznaj moduły systemu CRM deweloper — obsługa rozliczeń klientów

Automatyzacja CRM wspiera deweloperów w zarządzaniu danymi sprzedażowymi i finansowymi klientów. Umożliwia łatwą wymianę informacji między działem sprzedaży a księgowością, automatyzując procesy takie jak oznaczanie wpłat, fakturowanie i przekazywanie dokumentów do systemów księgowych. Skuteczny system CRM nie tylko przyśpieszy obsługę sprzedaży nieruchomości i obieg dokumentów, ale przede wszystkim podniesie standard obsługi klienta. System CRM dostosowany do deweloperów wyróżnia się szybkim dostępem do kluczowych informacji, co przekłada się na efektywność i jakość świadczonych usług.

Wdrożenia systemów CRM dla deweloperów — uprość i zautomatyzuj integrację strony internetowej

Strona internetowa to jedno z kluczowych narzędzi handlowych, które może być znacznie usprawnione przez CRM deweloper. Oprogramowanie CRM wspierające deweloperów pozwala na automatyzację procesów, takich jak publikacja danych ofertowych na stronie oraz ich stała aktualizacja. Automatyzacja CRM dotyczy również integracji z platformami takimi jak Facebook czy CallPage, które umożliwiają automatyczne podbierania zapytań potencjalnych klientów.

Przetwarzanie danych w systemie CRM uzyskanych z plików cookies może służyć do lepszego zrozumienia preferencji i zachowań użytkowników, co pozwala na bardziej celowane działania marketingowe. Dedykowany system CRM do sprzedaży nieruchomości oferuje również możliwości integracji przechowywanych danych z makietami 3D, które deweloperzy umieszczają na swoich stronach. Dzięki temu dane będą zawsze aktualne, a pracownicy zaoszczędzą czas, redukując ręczne działania.

Inwestycja w autorski system CRM taki jak voxDeveloper to krok, który przyniesie szereg korzyści: od wsparcia w sprzedaży mieszkań, zarządzania firmą deweloperską, podniesienia poziomu jakości obsługi klienta, przez optymalizację działań marketingowych, księgowych, posprzedażowych aż po oszczędność czasu i efektywniejsze wykorzystanie budżetu. Sprzedaż mieszkań z systemem CRM to zdecydowana przewaga konkurencyjna na rynku.

Skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź Politykę prywatności.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Dane kontaktowe

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

Kontakt w sprawach technicznych: 8:30 - 17:00 (pn - pt)