facebook

Systemy CRM umożliwiają kompleksową kontrolę działań, które mogą zostać przedstawione w dowolnej formie, np. przy pomocy wykresów bądź poprzez raportowanie. Zobacz ofertę!

System CRM – cena a korzyści

Liczne badania wskazują, że System CRM dla firm jest jednym z kluczowych narzędzi zwiększających sprzedaż. Centralna baza klientów, aktualnych informacji o produktach i możliwość szybkiego przygotowania oferty ułatwia uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Pracownik biura sprzedaży bądź obsługi klienta w jednym miejscu ma dostępne informacje o poprzednio wysłanych ofertach i działaniach wykonanych z klientem, dzięki czemu może stworzyć najlepszą, konkurencyjną ofertę, która będzie w pełni odpowiadała potrzebom i wymaganiom klienta.

W systemie CRM znajduje się szereg informacji przydatnych z punktu widzenia kontroli wyników pracy. Systemy CRM umożliwiają kompleksową kontrolę działań, które mogą zostać przedstawione w dowolnej formie, np. przy pomocy wykresów bądź poprzez raportowanie. Osoba decyzyjna może określić częstotliwość otrzymywania raportów. W zależności od potrzeb może mieć to miejsce codziennie, raz na tydzień bądź raz na miesiąc – systemy CRM są pod tym względem bardzo elastyczne. Ich obsługa również nie sprawia większych problemów, nawet osobom, które nie mają doświadczenia w korzystaniu z systemów CRM. Program daje ogromne możliwości, o których warto przekonać się już teraz.

System CRM – opis funkcjonowania systemu dla deweloperów

Opis działania systemu CRM może być różny w zależności od branży klienta. Z tego względu deweloperzy oraz biura sprzedaży na rynku pierwotnym mogą liczyć na przeprowadzenie tzw. analizy przedwdrożeniowej, która pozwoli dokładnie określić potrzeby klienta i funkcjonalności oprogramowania. Pomimo że system dla deweloperów ma pewne podstawowe funkcje, przedsiębiorca może zażyczyć sobie dodatkowych funkcjonalności.

Jeżeli nie jesteś przekonany, czy stosowanie systemów CRM to rozwiązanie dla ciebie, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Przedstawimy Ci najważniejsze informacje odnośnie do ceny, specyfiki działania programu oraz wszelkie inne przydatne dane, które mogą okazać się wartościowe z perspektywy wykonywania pracy.

Systemy CRM, system dla deweloperów

Kontakt

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź politykę prywatności.


Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google
Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

tel. kom.: +48 786 106 209
tel.: +48 22 207 28 67
email: [email protected]

Kontakt w spr. technicznych
(pn-pt 8:30 - 17:00):


email: [email protected]
tel.: +48 534 571 638


Voxcommerce Group Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 18,
00-052 Warszawa

NIP: 524-254-93-24
REGON: 140188736