Zaloguj się

Poznaj dedykowany system dla deweloperów

Spis treści:

1. Jak wiodący system CRM pomaga deweloperom mieszkaniowym? Usprawnij proces sprzedaży inwestycji deweloperskiej

2. Wdrożenie systemów CRM dla deweloperów

3. Czy każde oprogramowanie dla deweloperów wymaga dużych nakładów finansowych i czasu na wdrożenie?

4. Klient zwleka z decyzją? Kompleksowe rozwiązania CRM, automatyzacja procesu sprzedaży inwestycji i system mailingowy

5. Czy dane na stronie www są automatycznie aktualizowane? Technologia i bezpieczeństwo danych — systemy CMS + CRM

6. Opinia o deweloperze wynika z jakości obsługi posprzedażowej, jak tu może pomóc CRM deweloper? System usterki, odbiory i dedykowana strefa klienta

7. Poznaj moduły systemu CRM deweloper — System do zarządzania najmem i sprzedażą

8. Jak wybrać system CRM dla dewelopera? Bądź gotowy na wymogi prawne, za sprawą automatycznej aktualizacji systemu


Jak wiodący system CRM pomaga deweloperom mieszkaniowym? Usprawnij proces sprzedaży inwestycji deweloperskiej

Zarządzanie firmą deweloperską, planowanie budowy, tworzenie inwestycji, nadzór budowy nieruchomości, zarządzanie pracą zespołu oraz proces sprzedaży inwestycji deweloperskiej wymaga dużych nakładów pracy, czasu i tworzy problemy? Na ratunek przychodzi technologia. Zyskujące na popularności narzędzie — skuteczny system CRM, który służy nie tylko do zarządzania bazą klientów, ale jest także platformą, która usprawnia wiele innych aspektów pracy w branży nieruchomości.

Oprogramowania CRM dedykowane deweloperom, takie jak np. VoxDeveloper są dostosowane do specyfiki branży nieruchomości, a ich twórcy rozumieją problemy towarzyszące zarządzaniu firma deweloperską, pełny proces sprzedaży inwestycji deweloperskiej oraz inne kwestie związane z potrzebami potencjalnych klientów. Warto zatem iść już przetartym szlakiem i wykorzystywać sprawdzone rozwiązania informatyczne wykorzystywane przez inne firmy.

Wdrożenie systemów CRM dla deweloperów

Wdrożenie systemu CRM może wydawać się wyzwaniem, zwłaszcza dla firm, które do tej pory nie miały doświadczenia z zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi. Jednak współczesne oprogramowania CRM projektowane są z myślą o intuicyjności i elastyczności, co ułatwia ich wdrożenie. Kluczem do sukcesu jest dokładne zrozumienie potrzeb firmy oraz wybór systemu, który najlepiej odpowiada jej specyfice.

Aby poprawnie przygotować się do wdrożenia systemu CRM, firmy często decydują się na konsultacje z ekspertami. Specjaliści pomagają w doborze odpowiedniego rozwiązania, aby w pełni wykorzystać wydajność systemu. W proces wyboru systemu warto również zaangażować pracowników z różnych działów. Mogą oni przekazać swoje uwagi i potrzeby — w ten sposób wybierzemy wiodący system CRM spełniający wymagania każdego działu firmy.


System dla deweloperów w pracy agencji nieruchomości


Czy każde oprogramowanie dla deweloperów wymaga dużych nakładów finansowych i czasu na wdrożenie?

Korzystanie z nowoczesnych narzędzi CRM dedykowanych deweloperom, opartych na dobrych praktykach i latach inwestowania w tworzone moduły nie musi oznaczać dużych inwestycji czasu i środków. Moduły systemu CRM zostały stworzone na podstawie lat doświadczeń w pracy z wieloma firmami deweloperskimi — dzięki temu działanie systemu jest odpowiedzią na codzienne problemy i wyzwania branży. Minimalizuje to potrzebę wymyślania nowych kosztownych rozwiązań informatycznych dopasowanych do branżowych potrzeb rynku nieruchomości.

Klient zwleka z decyzją? Kompleksowe rozwiązania CRM, automatyzacja procesu sprzedaży inwestycji i system mailingowy

Proces sprzedaży mieszkań jest złożony i przy okazji stresujący dla potencjalnych klientów. Dzięki wsparciu systemu CRM część pracy zespołu może zostać zautomatyzowana a dzięki temu — będzie mniej kosztowna i zawodna. Działanie systemu polegające na automatycznych przypomnieniach i odpowiedziach, planowaniu kolejnych czynności sprzedażowych, elektronicznemu obiegowi dokumentów i łatwiejszemu generowaniu ofert znacznie odciąża pracowników w zakresie zarządzania czasem. Dodatkowo automatyzacja procesu sprzedaży i zarządzania klientami podnosi współczynnik konwersji i zwrot wydatków na działania marketingowe. Oprogramowanie dla deweloperów wyposażone w system mailingowy i zintegrowane z bramkami SMS znacznie usprawni kontakt z klientami — zwiększając ich zaufanie i poczucie zainteresowania ze strony firmy.

Czy dane na stronie www są automatycznie aktualizowane? Technologia i bezpieczeństwo danych — systemy CMS + CRM

Większość oprogramowań CRM zapewnia możliwość zintegrowania ze stroną internetową. Oznacza to, że wszelkie aktualizacje, takie jak zmiana dostępności mieszkań czy aktualizacja cenników, są automatycznie publikowane na stronie www, w cennikach współpracujących pośredników czy na portalach nieruchomości. Dzięki temu moduł CMS strony nie wymaga ręcznej aktualizacji, a oferty nieruchomości są zawsze aktualne (co między innymi jest wymogiem nowej ustawy deweloperskiej).

Dodatkowo oprogramowania dla developerów w modelu Saas (Software as a Service — oprogramowanie jako usługa), nie zapisują danych lokalnie, ale bezpośrednio na dobrze strzeżonych serwerach, które zlokalizowane są w najnowocześniejszych serwerowniach. Wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań i technologi zapewnia doskonałą ochronę i bezpieczeństwo danych.


Aktualizacja danych na stronnie www dewelopera


Opinia o deweloperze wynika z jakości obsługi posprzedażowej, jak tu może pomóc CRM deweloper? System usterki, odbiory i dedykowana strefa klienta

Jakość posprzedażowej obsługi klienta ma kluczowe znaczenie dla wizerunku i opinii o firmie. CRM pomaga deweloperom utrzymywać dobre relacje z klientami, nawet po podpisaniu umowy zakupu nieruchomości.

Jednym z ważniejszych momentów podczas zakupu nieruchomości jest jej odbiór. System umożliwia zaplanowanie odbioru, umieszczenie go w kalendarzu doradcy oraz wysłanie automatycznego powiadomienia o zbliżającym się terminie. Powoli to uniknąć sytuacji, w których jedna ze stron zapomni o spotkaniu lub pomyli terminy.

CRM automatyzuje proces rozwiązywania usterek — pojawiających się w sprzedanych już nieruchomościach. Oferowany przez system moduł usterek i dedykowana strefa klienta usprawnią zgłaszanie pojawiających się usterek. Klienci w prosty i szybki sposób zgłoszą swój problem, a dział obsługi posprzedażowej otrzyma zgłoszenie z wszelkimi szczegółami, przekaże je do odpowiednich podwykonawców oraz powiadomi klienta o postępach prac.

Poznaj moduły systemu CRM deweloper — System do zarządzania najmem i sprzedażą

Czy system CRM dedykowany branży nieruchomości to tylko wsparcie w sprzedaży mieszkań? Skuteczny system CRM zwłaszcza tak zaawansowany jak VoxCRM, przynosi duże zmiany w branży nieruchomości, również w zakresie wynajmu. CRM automatyzuje proces wynajmu nieruchomości — będąc odpowiedzią na wzrost popularności najmu mieszkań między innymi w formule PRS.

W najmie instytucjonalnym często mamy do czynienia z dużą ilością lokali. Oferty umieszczane są na dedykowanych portalach, a ręczne dodawanie każdej z nich jest czasochłonne i narażone na błędy. Systemy CRM dla deweloperów i agencji nieruchomości pozwalają na automatyczne udostępnianie ofert. Gdy nasz najemna zdecydował się na jedną z ofert, mamy możliwość przypisania jego profilu do wybranego lokalu. Dzięki systemowi mamy również dostęp do wbudowanych szablonów dokumentów, które możemy personalizować np. wzór umowy instytucjonalnej. Wynajem nieruchomość wiąże się z regularnymi rozliczeniami z najemcą — z pomocą również przychodzi wsparcie systemu CRM. Po podpisaniu umowy najmu możemy łatwo wygenerować harmonogram płatności, określić odsetki za spóźnienia płatności oraz rejestrować wpłaty dokonane przez klienta każdego miesiąca.

Dedykowany system do zarządzania najmem i sprzedażą jest dużym wsparciem w zarządzaniu inwestycjami, przynosząc korzyści dla wszystkich działów firmy.


Wynajem mieszkań


Jak wybrać system CRM dla dewelopera? Bądź gotowy na wymogi prawne, za sprawą automatycznej aktualizacji systemu

Wybierając dedykowany system CRM do sprzedaży nieruchomości, warto zwrócić uwagę na takie aspekty jak: integracja z innymi narzędziami, (ERP, programy księgowe, banki), możliwości dostosowania programu do specyfiki własnej działalności, system obiegu dokumentów czy kwestia ceny. Koszt oprogramowania CRM może być stały, uzależniony od liczby użytkowników lub inwestycji. Dlatego warto dobrze zapoznać się z oferowanymi przez dostawców cennikami, aby uniknąć ukrytych kosztów.

Ważne jest również, aby oprogramowanie CRM było regularnie aktualizowane w odpowiedzi na zmiany i wymogi prawne. Automatyzacja procesu sprzedaży inwestycji w postaci dodatkowych funkcjonalności dostosowanych do obowiązujących regulacji (takich jak nowa ustawa deweloperska, integracja DFG czy świadectwo charakterystyki energetycznej) zaoszczędzi czas pracowników, minimalizując ilość dodatkowych działań.

Skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź Politykę prywatności.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Dane kontaktowe

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

Kontakt w sprawach technicznych: 8:30 - 17:00 (pn - pt)