facebook

Oferujemy aplikacje CRM, które spełnią Państwa oczekiwania​ i pozwolą efektywnie zarządzać danymi klientów. Programy CRM powinny dawać wiele możliwości. Sprawdź nasz!

Oprogramowanie dedykowane do zarządzania inwestycjami deweloperskimi cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród firm które do tej pory wykorzystywały standardowe programy CRM lub po prostu arkusze kalkulacyjne.

Wybierając nowoczesny CRM dostosowany do branży nieruchomości zyskują Państwo oprogramowanie zawierające wyłącznie niezbędne funkcje przydatne w Państwa branży.

W największym skrócie dedykowany CRM pozwala stworzyć bazę ofert, bazę klientów oraz daje możliwość zarządzania rezerwacjami, umowami i innymi elementami w procesie sprzedaży nieruchomości. Największą zaletą systemu CRM jest jego mobilność oraz to, że jest systematycznie rozwijany i aktualizowany. Oferujemy aplikacje CRM, które spełnią Państwa oczekiwania i pozwolą efektywnie zarządzać danymi klientów oraz sprawdzać prognozy sprzedażowe konkretnych nieruchomości.

Jaki powinien być nowoczesny CRM?

Programy CRM powinny przede wszystkim ułatwiać i przyspieszać codzienne działania związane z obsługą klientów oraz wspierać wymianę informacji w zespole.
Wszystkie operacje dotyczące klientów przeprowadzane są w jednym miejscu, dzięki czemu każdy uprawniony pracownik firmy deweloperskiej ma dostęp do całej bazy klientów i w kilka sekund może odszukać notatkę, właściwą umowę czy dokument.

Raportowanie

Tworzenie raportów na podstawie zebranych danych jest kluczowe przy weryfikacji procesów sprzedażowych i podejmowaniu decyzji biznesowych. Uprawnieni użytkownicy mogą na bieżąco śledzić spodziewane wpływy z tytułu umów rezerwacyjnych i deweloperskich, określić, który typ w jakiej lokalizacji cieszy się największym zainteresowaniem, oraz przewidzieć, w jakim czasie dojdzie do sprzedaży kolejnych lokali czy domów.

Generowanie dokumentów

Możliwość generowania dokumentów na podstawie wcześniej przygotowanych szablonów znacznie przyspiesza pracę i zmniejsza ilość błędów popełnianych przez handlowców.

Zamiast przepisywać dane z systemu do edytora tekstu, programy CRM pobierają dane klienta, dane umowy, lokalu, kwoty i wstawiają je bezpośrednio do umowy. Użytkownik pobiera z systemu plik w formacie MS Word i może w nim dopracować detale. Działania użytkownika są ograniczone do niezbędnego minimum, a cały proces jest w pełni zautomatyzowany.

Harmonogram, raty i rejestracja wpłat oraz faktury

Po dodaniu klienta, zarejestrowaniu umowy możliwe jest wygenerowanie harmonogramu i rat do opłacenia. Uprawniony użytkownik – np. z działu księgowego może cyklicznie oznaczać opłacone raty. Istnieje też możliwość integracji modułu wpłat z programami księgowymi, dzięki czemu CRM automatycznie aktualizuje informacje o wpłatach.

Programy CRM dają również możliwość wystawiania faktur oraz faktur korygujących. Fakturę można następnie wydrukować lub wysłać klientowi mailem.

Korzystając z możliwości, jakie dają programy CRM, które łączą wiele funkcjonalności, możesz skrócić formalności do niezbędnego minimum.

programy CRM, voxdeveloper.com

Kontakt

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź politykę prywatności.


Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google
Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

tel. kom.: +48 786 106 209
tel.: +48 22 207 28 67
email: [email protected]

Kontakt w spr. technicznych
(pn-pt 8:30 - 17:00):


email: [email protected]
tel.: +48 534 571 638


Voxcommerce Group Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 18,
00-052 Warszawa

NIP: 524-254-93-24
REGON: 140188736