Zaloguj się

Program dla dewelopera — Rozwiązania dla rynku nieruchomości

Polska jest jednym z krajów, w którym dynamika branży nieruchomości jest wyjątkowo intensywna, a rynek nieustannie się rozwija, co oznacza konieczność posiadania narzędzi, które pomogą sprostać tym wyzwaniom. Odpowiedni program dla deweloperów stworzony na potrzeby branży nieruchomości, odgrywa szczególną rolę w sukcesie i wynikach firmy.

Dedykowane oprogramowania dla deweloperów dostępne na rynku pozwolą stworzyć rozbudowane rozwiązanie, które umożliwi efektywne zarządzanie procesem sprzedaży mieszkań, etapami inwestycji budowlanej, bazą projektów, a także usprawni procesy w działach marketingu, księgowości, obsługi klienta oraz zarządu.

Czy zautomatyzowane rozwiązania programów dla deweloperów są odpowiedzią na wszystkie wyzwania stojące przed branżą nieruchomości? Jak dedykowany program dla deweloperów może przyczynić się do poprawy efektywności i zwiększenia zysków?

W poniższym artykule dowiesz się jak stworzyć kompleksowe narzędzie dla swojej firmy, przy pomocy integracji programu CRM-Customer Relationship Management.


Deweloperzy podczas pracy w agencji nieruchomości


Zautomatyzowane rozwiązania dla branży nieruchomości — System CRM dla deweloperów

W świecie nieruchomości, rozbudowane rozwiązania technologiczne stają się nieodłącznym elementem pracy dewelopera. Wśród nich, wyróżnia się system CRM dla deweloperów. Kompleksowe narzędzie, które nie tylko usprawnia proces sprzedaży mieszkań, ale także podnosi standardy obsługi klienta i uprawnia procesy innych działów takich jak np. księgowość.

CRM, czyli Customer Relationship Management, to nie tylko oprogramowanie, ale także strategia biznesowa, która skupia się na zrozumieniu i przewidywaniu potrzeb klientów. CRM system dla deweloperów jest kluczowym narzędziem, które umożliwia również monitorowanie potencjału sprzedażowego oraz pozwala przechowywać i kontrolować wszystkie inwestycje w jednym miejscu.

Jak dynamiczny rozwój technologii wpływa na proces sprzedaży mieszkań? Przede wszystkim, umożliwia efektywne zarządzanie bazą klientów i monitorowanie ich interakcji z firmą. Dzięki temu salon sprzedaży mieszkań może lepiej zrozumieć potrzeby potencjalnych klientów i dostosować do nich swoją ofertę.

Czy rozbudowane rozwiązania, takie jak system CRM, są kluczem do integracji sprzedaży i bezpieczeństwa? Systemy CRM dla deweloperów zaprojektowane są tak, aby chronić dane klientów i zapewniać bezpieczne transakcje. Większość systemów zapewnia również dostosowanie do aktualnych wytycznych np. ustawy o ochronie danych osobowych i innych wymagań prawnych.


Laptop z działającym systemem CRM


Poznaj system dla dewelopera — CRM VoxDeveloper

VoxDeveloper od 2004 zapewnia wsparcie systemu CRM największym deweloperom i agencjom nieruchomości. Nasz autorski system został stworzony z myślą o specyfice branży deweloperskiej, dostarczając narzędzia, które zapewniają integracje sprzedaży i bezpieczeństwa danych.

Co wyróżnia program dla dewelopera VoxDeveloper? Nasze oprogramowanie dla deweloperów jest nie tylko efektywne, ale również elastyczne. Dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Pozwala to na efektywną pracę, bez względu na specyfikę i wielkość działania firmy.

Oprogramowanie CRM VoxDeveloper to nie tylko system, ale także wsparcie w codziennej pracy. Automatyzujemy czasochłonne, żmudne procesy, pozwalając pracownikom skupić się na sprzedaży nieruchomości i obsłudze klienta.

Nasze zaangażowanie nie kończy się na wdrożeniu systemu. Zapewniamy bieżący rozwój poprzez cykliczne aktualizacje, aby nasze oprogramowanie CRM zawsze było na bieżąco z najnowszymi wymaganiami i potrzebami rynku.


Graficzne przedstawienie programu CRM za pomocą wirtualnej ręki wychodzącej z komputera


Jakie funkcje dostępne są w oprogramowaniu dla deweloperów?

Jakie są funkcje CRM VoxDeveloper? System umożliwia efektywne zarządzanie zapytaniami z formularzy kontaktowych i zapytaniami ofertowymi. Każde zapytanie trafia do systemu, a następnie może być przypisane do konkretnego klienta.

Kolejną ważną funkcją są wbudowane szablony dokumentów takie jak np. gotowe szablony odbiorów, które możemy dodawać i edytować według swoich potrzeb oraz preferencji. Dokumenty mogą być generowane na podstawie danych klientów zawartych w systemie, pozwoli to uniknąć błędów i pomyłek w uzupełnianiu danych.

Moduł wyszukiwarki mieszkań umożliwia szybkie i łatwe znalezienie dostępnych nieruchomości oraz dopasowanie ich do preferencji klienta. Funkcje CRM VoxDeveloper powalają również na powiązanie klienta z konkretną nieruchomością oraz tworzenie rezerwacji. Pozwala to uniknąć rozpoczęcia procesu sprzedaży tej samej nieruchomości różnym klientom.

Kolejną funkcją jest kontrola procesu odbioru. Program oferuje moduł odbiorów, który ułatwia prowadzenie odbiorów lokali i zapewnia, że żaden szczegół nie zostanie pominięty.

Ważną funkcją oprogramowania jest strefa klienta. VoxDeveloper oferuje dedykowaną proformę dla klientów, gdzie mogą oni śledzić dane dotyczące postępu procesu sprzedaży. Moduły dostępne w strefie klienta to np. rezerwacje, umowy, harmonogram wpłat, faktury, zgłoszenia, wiadomości. Strefa klienta sprawia, że proces sprzedaży oraz posprzedażowa obsługa klienta będzie łatwa i bezproblemowa.


Pani pracujące w agencji nieruchomości, siedzące przy biurkach z laptopami


VoxDeveloper — nieocenionym narzędziem pracy specjalisty w firmie deweloperskiej?

Dlaczego program VoxDeveloper jest nieocenionym narzędziem pracy każdego specjalisty w firmie deweloperskiej? VoxDeveloper dostarcza narzędzia, które skutecznie usprawniają i automatyzują wiele procesów, pozwalając specjalistom skupić się na swoich kluczowych zadaniach takich jak efektowna prezentacja nieruchomości oraz proces sprzedaży mieszkań.

Program dla dewelopera działa za pomocą przeglądarki internetowej. Dzięki tej funkcji mamy dostęp do wyszukiwarki mieszkań, danych dotyczących sprzedaży oraz bazy klientów z każdego miejsca. Dodatkowo VoxDeveloper oferuje swoją autorską aplikację mobilną, z której możemy korzystać za pomocą smartfona lub tabletu.

Firma deweloperska to nie tylko dział sprzedaży i obsługi klienta. CRM jest narzędziem dla wszystkich pracowników firmy deweloperskiej, niezależnie od działu, w którym pracują. W kontekście działu obsługi projektów umożliwia monitorowanie postępów prac, zarządzanie terminami czy nadzór nad ofertami, cennikami i zmianami. Dział finansowy i księgowość korzysta z bieżących informacji o transakcjach, wpłatach, wydatkach i innych procach finansowych. CRM dla działu HR? Funkcje takie jak zarządzanie danymi pracowników, śledzenie czasu pracy czy umieszczanie informacji o urlopach, umożliwiają łatwiejsze i bardziej efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi.

Dedykowane systemy CRM dla deweloperów tworzone są nie tylko przez specjalistów IT, ale również przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Współpracując z VoxDevelper przekonasz się, że system spełni oczekiwania twojej firmy oraz odpowie na trudności związane ze specyfiką branży.

Wdrażając system CRM, uzyskasz wsparcie w działaniach związanych z zapytaniami ofertowymi, przygotowaniem propozycji pod konkretnego klienta, stworzeniem notatki po spotkaniu w karcie klienta, efektowną prezentacją nieruchomości, a także zarządzaniem pracownikami, procesami finansowymi czy księgowością.


Nowa inwestycja deweloperska - osiedle domów wielorodzinnych


CRM jako narzędzie analityczne dla dewelopera

Profesjonalna analityka danych staje się kluczowym elementem sukcesu w każdej branży, w tym również w branży deweloperskiej. CRM oprócz swoich podstawowych funkcji, służy również jako narzędzie do analizy danych.

Nasz system umożliwia tworzenie szczegółowych raportów na podstawie zgromadzonych danych. Raporty te mogą obejmować różne aspekty działalności firmy takie jak leady, sprzedaż, klienci, inwestycje lub dane dotyczące postępu pracy użytkowników. Dzięki temu deweloperzy mogą uzyskać pełny obraz swojej działalności i podejmować decyzje oparte na konkretnych danych.

Profesjonalna analityka danych możliwa jest również dzięki funkcji integracji systemu z programem Power BI. Dane udostępniane przez CRM można przetwarzać i prezentować np. w postaci wykresów i dashboardów.


Pracownicy działu marketingu, pracujący na wygenerowanych raportach systemu CRM


Stwórz kompleksowe narzędzie dla swojej firmy. Moduł CMS i ERP, baza projektów lub interaktywna makieta inwestycji w wirtualnym salonie sprzedaży mieszkań.

W obliczu dynamicznego rozwoju rynku technologia staje się nieodłącznym elementem sukcesu przedsiębiorstw. Program CRM, współpracujący z innymi systemami takimi jak moduł CMS czy ERP może stać się kompleksowym narzędziem wspierającym rozwój Twojej firmy.

Moduł CMS to nieodzowne narzędzie dla działu marketingu firmy, które umożliwia efektywne zarządzanie treściami na stronie internetowej. Poprzez ułatwienie procesu publikacji, firma może szybko aktualizować swoją ofertę, a także tworzyć atrakcyjne treści. Z CMS oferta dewelopera przyciągnie potencjalnych klientów i zwiększy ich zaangażowanie.

Technologia oferuje również szereg rozwiązań, które mogą pomóc firmom w efektownej prezentacji nieruchomości. Na przykład, wirtualny salon sprzedaży mieszkań, interaktywne makiety inwestycji czy bazy projektów 3D to narzędzia, które mogą przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Narzędzia te są niezwykle ważne, szczególnie w branży deweloperskiej, gdzie decyzje klientów są często podyktowane jakością i atrakcyjnością prezentacji.

System ERP natomiast obejmuje inne obszary działania, umożliwia skuteczne zarządzanie procesami produkcyjnymi i logistycznymi w firmie. Takie systemy gromadzą dane dotyczące postępu prac deweloperskich oraz kontrolują poszczególne etapy inwestycji budowlanej. Nowoczesne systemy pozwalają nawet na zdalne zarządzanie budową. Dzięki temu, procesy budowy nowych nieruchomości mogą być bardziej efektywne i zorganizowane, od bazy projektów po ostatnie etapy inwestycji.


Graficzne przedstawienie współpracy systemów za pomocą ikonek

Skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź Politykę prywatności.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Dane kontaktowe

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

Kontakt w sprawach technicznych: 8:30 - 17:00 (pn - pt)