facebook

Program dla biur nieruchomości to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród deweloperów. Wybierz oprogramowanie CRM ​dla siebie!


Program dla biur nieruchomości
to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród deweloperów. Korzystając z systemu CRM, mogą mieć Państwo pewność, że każdy etap budowy zostanie usprawniony, a proces sprzedaży nieruchomości zostanie skrócony. Ideą tworzenia systemów CRM są maksymalne uproszczenie procesu sprzedażowego i efektywne zarządzanie nieruchomościami przez deweloperów.

Program dla biura nieruchomości to rozwiązanie kompleksowe, które docenią wszyscy przedsiębiorcy skoncentrowani na realizacji planu. Nowoczesny CRM powinien być prosty w obsłudze a jednocześnie zawierać wszystkie kluczowe funkcjonalności. Pełen proces obsługi klienta odbywa się przy pomocy jednego programu. To duża oszczędność czasu i środków – po co szkolić pracowników z obsługi kilku programów, w tym narzędzia do obsługi faktur, skoro możemy korzystać z jednego systemu CRM, który działa szybko i jest intuicyjny w obsłudze?
W systemie CRM można z powodzeniem stworzyć i obsługiwać bazę potencjalnych klientów oraz kontrolować cały proces obsługi sprzedaży. Baza klientów spełnia wymagania dotyczące ustawy o ochronie danych osobowych i wytyczne GIODO.

Oprogramowanie CRM to coś więcej niż baza danych klientów czy program do generowania umów. Korzystając z dobrego programu można wspierać również działania marketingowe, publikować oferty na portalach zewnętrznych oraz pobierać zapytania od klientów z różnych źródeł. W zależności od indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy CRM może zawierać również bazę dokumentów, co znacznie usprawnia przepływ dokumentacji wewnątrz firmy.

Systemy dla deweloperów powinny charakteryzować się się dużą łatwością użytkowania, by nawet mniej doświadczeni technicznie użytkownicy nie mieli problemu z ich używaniem. Zarejestrowana w CRM praca użytkowników pozwala na wykorzystanie CRM jako narzędzia analitycznego, dzięki któremu deweloper może na bieżąco studiować dane dotyczące sprzedaży konkretnych nieruchomości i dzięki temu planować kolejne inwestycje. Niezrównana w swojej wygodzie jest również możliwość integrowania systemów finansowych i kreatora dokumentów. Korzystając z voxDeveloper CRM, mamy do dyspozycji zestaw narzędzi niezbędnych do prawidłowej pracy biura sprzedaży.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą jaką na nasze oprogramowanie CRM.

Oprogramowanie CRM, Program dla biur nieruchomości

Kontakt

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź politykę prywatności.


Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google
Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

tel. kom.: +48 786 106 209
tel.: +48 22 207 28 67
email: [email protected]

Kontakt w spr. technicznych
(pn-pt 8:30 - 17:00):


email: [email protected]
tel.: +48 534 571 638


Voxcommerce Group Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 18,
00-052 Warszawa

NIP: 524-254-93-24
REGON: 140188736