facebook

Oferty deweloperów umieszczone w CRM mogą zostać w każdej chwili zaktualizowane. Oprogramowanie dla deweloperów ułatwia pracę biur nieruchomości. Voxdeveloper.com

Oprogramowanie dla deweloperów ułatwia pracę biur sprzedaży na niemal wszystkich polach – począwszy od wysyłania ofert, poprzez generowanie umów i faktur, aż do analizy posprzedażowej. System daje bardzo wiele możliwości już na etapie rozpoczęcia inwestycji. Deweloper może podzielić daną inwestycję na etapy i uzupełnić bazę sprzedażową o najważniejsze dane m.in. cenę, powierzchnię, opis lokalu, fotografie oraz ewentualne wyposażenie. Program dla dewelopera to coś, co pozwala skrócić czas pracy i daje możliwość przechowywania informacji w jednym miejscu by dane te publikować następnie na stronie www lub zintegrowanych z CRM portalach.
Program dla deweloperów jest bardzo prosty w obsłudze. Wszyscy handlowcy mają bezpośredni wgląd do informacji na temat prezentacji danego lokalu innym klientom – oznacza to, że otrzymują aktualne dane na temat statusu lokalu oraz liczby osób, które są tym lokalem zainteresowane. Zawsze dostępna jest aktualna kolejka rezerwacji oraz system przesyła przypomnienia o rezerwacjach dobiegających końca.

Dane z systemu pozwalają pracownikowi zaplanować przyszłe aktywności – spotkania, telefony, które następnie są zapisane w kalendarzu wbudowanym w CRM i udostępnione pozostałym handlowcom.

Programy dla deweloperów rozwiązują problemy komunikacyjne między oddziałami firmy – od teraz nie musimy uzgadniać wszystkich spotkań telefonicznie i potwierdzać dostępność danego terminu czy salki konferencyjnej. Wszystkie dane wędrują do systemu i współpracownicy mają do nich natychmiastowy dostęp. Nowoczesne rozwiązania CRM to przyszłość branży nieruchomości. Lista deweloperów w Polsce wydłuża się i coraz więcej przedsiębiorców podejmuje decyzję o wdrożeniu aplikacji CRM do swoich firm by dzięki usprawnieniu wewnętrznych procesów uzyskać przewagę konkurencyjną.

Oferty deweloperów prezentowane na stronach www i portalach typu Gratka, Rynek Pierwotny, Oferty.net itp dzięki umieszczeniu w CRM mogą zostać w każdej chwili zaktualizowane. System CRM znajduje wiele zastosowań w zakresie integracji z systemami zewnętrznymi. Ważną rolę odgrywa możliwość automatycznego pobierania zapytań np. ze skrzynki email i zapisywania ich w zakładce Leady. Deweloper CRM jest narzędziem dedykowanym branży deweloperskiej, które rozwiązuje kluczowe problemy handlowców obsługujących klientów. Zachęcamy do skorzystania z okresu próbnego i sprawdzenia możliwości, jakie daje nowoczesny CRM.

Oferty deweloperów, Gratka, Rynek Pierwotny, Oferty.net

Kontakt

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź politykę prywatności.


Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google
Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

tel. kom.: +48 786 106 209
tel.: +48 22 207 28 67
email: [email protected]

Kontakt w spr. technicznych
(pn-pt 8:30 - 17:00):


email: [email protected]
tel.: +48 534 571 638


Voxcommerce Group Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 18,
00-052 Warszawa

NIP: 524-254-93-24
REGON: 140188736