Zaloguj się

Oferty deweloperów w CRM

Spis treści:

1. Jak generować profesjonalne oferty deweloperów za pomocą voxDeveloper? Wdrożenia systemów CRM dla branży deweloperskiej

2. Oprogramowanie CRM dopasowane do rynku nieruchomości

3. Jakie są główne zasady działania systemu?

4. Jak uprościć proces sprzedaży w agencji nieruchomości?

5. Oferty deweloperów mogą zostać w każdej chwili zaktualizowane

6. Zabezpiecz swoją bazę danych - Bezpieczeństwo danych w CRM

7. Oprogramowanie CRM stworzone nie tylko dla biur nieruchomości i deweloperów


Jak generować profesjonalne oferty deweloperów za pomocą voxDeveloper?Wdrożenia systemów CRM dla branży deweloperskiej

Zastanawiasz się nad wdrożeniem systemu do zarządzania relacjami z klientami w firmie deweloperskiej? W obliczu dynamicznego rozwoju rynku nieruchomości, rosnącej konkurencji i zmieniających się potrzeb klientów, deweloperzy stawiają coraz wyższe wymagania wobec narzędzi wspierających działania firmy. Wdrożenia dedykowanych rozwiązań CRM stają się ważnym elementem pracy zarówno małych, jak i dużych biur nieruchomości.

System CRM dedykowany branży nieruchomości, taki jak VoxCRM, jest znaczącym ułatwieniem, które przyspiesza proces sprzedaży, usprawnia zarządzanie dokumentacją i bazą klientów, umożliwia nadzór nad ofertami, cenami, płatnościami czy terminami. System staje się główną bazą informacji dla wszystkich działów firmy takich jak księgowość, marketing, dział obsługi projektów czy zarząd.

Wszystkie te funkcje umożliwiają realizacje głównego zadania programu CRM, jakim jest zwiększenie poziomu sprzedaży nieruchomości. VoxDeveloper za pomocą autorskiego, własnego systemu CRM wpiera codzienne działania tysięcy doradców w całej Polsce.


Oprogramowanie CRM dopasowane do rynku nieruchomości

Chcąc wdrożyć system CRM w firmie deweloperskiej, by wspierać proces sprzedaży inwestycji, warto zastanowić się, jakie funkcjonalności są kluczowe dla branży. Co sprawia, że oprogramowanie CRM, takie jak VoxDeveloper, jest idealnie dopasowane do potrzeb biur nieruchomości i deweloperów?

System VoxDeveloper, jest to system CRM dostosowany do specyfiki i wymagań branży deweloperskiej. Pozwala na szybką i efektywną obsługę klienta, zarówno na etapie kontaktu z potencjalnym klientem, w trakcie procesu obsługi sprzedaży jak i obsługi posprzedażowej.

Dobry system CRM, jest także odpowiedzią na potrzeby zarządców nieruchomości, którzy dzięki funkcjonalności systemu CRM zyskują pełen wgląd i kontrolę nad bazą nieruchomości. Dostosowane moduły oprogramowania pozwalają zautomatyzować, wiele zadań, takich jak generowanie dokumentów, umów, ofert, aktualizacje cen na www i portalach zewnętrznych lub wysyłanie powiadomień do klienta. Kluczem do sukcesu w branży nieruchomości jest skuteczne pozyskiwanie klientów. Dzięki pracy z modułem CMS oraz wsparciem systemu CRM działania marketingowe stają się bardziej efektywne, co przekłada się na lepsze wyniki sprzedaży.


Pracownicy firmy deweloperskiej  na spotkaniu dotyczącym strategii marketingowej


Jakie są główne zasady działania systemu?

Podstawowym zadaniem oprogramowania jest zapewnienie aktualnej bazy danych, która gromadzi w jednym miejscu wszystkie informacje i jest dostępna dla każdego działu firmy, z zachowaniem odpowiednich uprawnień.

Działanie systemu sprawia, że tworzenie oferty deweloperów staje się proste i intuicyjne. Doradcy mają możliwość tworzenia spersonalizowanych ofert w formie PDF, maili oraz wysyłania ich bezpośrednio do klientów z poziomu systemu. Personalizacja oferty jest możliwa, dzięki zawartym w systemie preferencjom klientów. Wszystkie niezbędne dane i uwagi są gromadzone w karcie klienta, co w połączeniu ze wbudowaną wyszukiwarką, pozwala na szybkie dopasowywanie odpowiednich lokali. CRM ma na celu nie tylko usprawnianie pracy biura nieruchomości i działu sprzedaży, ale również pozostałych działów przedsiębiorstwa. VoxDeveloper ma wbudowaną funkcję sprawdzania, czy oferta dewelopera została otwarta przez klienta, kiedy został kliknięty link itp. To cenne informacje dla handlowca.

Działania marketingowe wykorzystujące bieżącą wiedzę z działu sprzedaży są kluczowym czynnikiem pozyskiwania nowych potencjalnych klientów. Dział marketingu z pomocą systemu oraz modułu CMS może tworzyć atrakcyjne oferty i treści na stronę internetową. Funkcja generowania raportów dostarcza cennych informacji marketingowych, takich jak najbardziej efektywne kanały pozyskiwania klientów czy popularność poszczególnych inwestycji.

Księgowość to kolejny kluczowy aspekt sprzedaży. System CRM wspomaga dział księgowy, umożliwiając wymianę danych z działem sprzedaży, takich jak informacje o klientach i transakcjach finansowych. Oprogramowanie CRM ma także funkcje umożliwiające wprowadzanie wpłat z wyciągów bankowych lub wystawianie faktur i przesyłanie ich do głównego systemu księgowego. Przekłada się to nie tylko na oszczędność czasu, ale również pozwala unikać błędów.

Okazuje się, że funkcje systemu CRM są również wsparciem w kontekście wewnętrznych procesów firmy. Baza danych przechowuje informacje o pracownikach firmy — ich dane kontaktowe, stanowisko w firmie, oddział czy rola w systemie. Menedżerowie lub dział HR mają również pełny wgląd w planowane oraz bieżące urlopy i nieobecności, co pozwala na lepszą organizację pracy i zaplanowanie zastępstw lub przesunięć w zakresie obsługi leadów. Co więcej, moduł raportów w systemie nie ogranicza się jedynie do analizy danych sprzedażowych czy marketingowych. Zawiera on również raporty dotyczące pracy i aktywności użytkowników, co ułatwia ocenę handlowców oraz rozliczenia z nimi.


Księgowość w firmie deweloperskiej


Jak uprościć proces sprzedaży w agencji nieruchomości?

Pracę biura sprzedaży i agencji nieruchomości można zoptymalizować, skupiając się na najważniejszych aspektach działalności, jednocześnie eliminując zbędne, czasochłonne czynności. Informatyczny system CRM jest zaawansowanym narzędziem ułatwiającym sprzedaż. Oprogramowanie takie jak VoxDeveloper system CRM dla deweloperów i agencji nieruchomości wspiera działania sprzedażowe oraz obsługę posprzedażową.

Dobry system CRM nie tylko umożliwia zarządzanie bazą danych klientów i inwestycji, ale również dostarcza narzędzia, które znacząco ułatwiają sprzedaż nieruchomości, od pozyskania potencjalnych zapytań, aż po obsługę posprzedażową. Proces sprzedaży zaczyna się od pozyskania potencjalnych klientów. System automatycznie pobiera zapytania z różnych portali zewnętrznych i integruje je z systemem, co pozwala na szybszą reakcję doradców. Następnie intuicyjna wyszukiwarka pomaga w dopasowaniu odpowiedniej oferty dla potencjalnego klienta. Gdy klient zdecyduje się na zakup nieruchomości, system umożliwi nam wygenerowanie wszystkich niezbędnych umów czy dokumentów, pozwoli na dopilnowanie terminów oraz wyśle automatyczne przypomnienia i powiadomienia do klienta.

Jednak podpisanie umowy nie kończy procesu sprzedaży dlatego nasz autorski system VoxCRM wyposażony jest również w moduł dedykowany odbiorom mieszań, obsłudze zmian aranżacyjnych oraz obsłudze posprzedażowej. Z pomocą programu możemy monitorować i rozliczać zmiany lokatorskie, usterki czy zgłoszenia serwisowe (nie tylko usterki) dotyczące każdego lokalu i klienta. Dla wielu agencji i biur nieruchomości, wprowadzenie systemu oraz narzędzi ułatwiających sprzedaż będzie kluczowym krokiem w stronę rozwoju firmy.


Oferty deweloperów mogą zostać w każdej chwili zaktualizowane

Dużym plusem systemu CRM, takiego jak VoxDeveloper, jest jego zdolność do integracji ze stroną www dewelopera oraz zewnętrznymi platformami deweloperskimi takimi jak Otodom.pl, OLX, trojmiasto.pl, Obido.pl itp. Dzięki tej funkcji, oferty dostępne online odzwierciedlają aktualny stan bazy nieruchomości firmy i zapewniają aktualność danych wymaganą przez dynamikę branży nieruchomości.

Deweloperzy, korzystając z programów CRM, mają możliwość łatwego eksportu danych z systemu, co znacząco przyspiesza proces aktualizacji ofert na różnych platformach. Informacje o poszczególnych lokalach, takie jak cena, metraż czy dostępność możemy łatwo edytować z poziomu systemu. Dzięki programom CRM, zarządzanie bazą nieruchomości zawierającą dziesiątki lokali przestaje być skomplikowanym zadaniem. Współczesne biura nieruchomości, które korzystają z takich rozwiązań, zyskują przewagę konkurencyjną, ponieważ są w stanie dostarczyć klientom aktualne informacje oraz w krótkim czasie stworzyć atrakcyjną ofertę.


Pracownik agencji deweloperskiej trzymający w ręku  klucze do nieruchomości


Zabezpiecz swoją bazę danych - Bezpieczeństwo danych w CRM

W świecie, gdzie dynamikę branży nieruchomości spowalniają zmiany i regulacje prawne oraz sytuacja geopolityczna bezpieczeństwo informacji staje się kluczowym aspektem działania każdej firmy. Autorski system CRM VoxDeveloper, zaprojektowany z myślą o specyfice branży deweloperskiej, nie tylko umożliwia bezpieczne zarządzanie bazą nieruchomości, ale także zapewnia niezbędne zabezpieczenia. Wdrożone są moduły pozwalające na zapewnienie zgodności z RODO oraz dodatkowe narzędzia np. analizujące i filtrujące ruch w systemie, szyfrowanie i backupy. System jest również często aktualizowany.

VoxCRM bazuje na technologiach, które gwarantują ochronę informacji, zarówno w przypadku mniejszych biur nieruchomości, jak i większych przedsiębiorstw deweloperskich. Odpowiednio wyposażone systemy CRM nie są już tylko narzędziem do zarządzania klientami i ofertami. Pełnią również funkcję zabezpieczającą wszystkie dane - od informacji o klientach, przez szczegóły dotyczące nieruchomości, aż po dane dotyczące płatności. W obliczu obowiązujących przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, dbałość o bezpieczeństwo informacji o klientach powinna być dla każdej firmy priorytetem.


Oprogramowanie CRM stworzone nie tylko dla biur nieruchomości i deweloperów

Nowoczesne rozwiązania to przyszłość branży nieruchomości. Lista deweloperów i zarządców nieruchomości w Polsce stale rośnie. Decyzję o wdrożeniu systemów zarządzania relacjami z klientem coraz częściej podejmują nie tylko deweloperzy, ale również zarządcy nieruchomości.

Odpowiednio wyposażony system CRM staje się idealnym narzędziem dla zarządców nieruchomości. Skuteczny system CRM umożliwia dostęp do szablonów dokumentów, raportów, harmonogramów płatności czy funkcji fakturowania.

W kwestii zarządzania nieruchomościami sprawdzą się również funkcje systemu, dedykowane procesowi, jakim jest obsługa posprzedażowa, takie jak nadzór nad zgłoszeniami serwisowymi i usterkami lub moduł zmian lokatorskich i aranżacyjnych. System umożliwia również automatyczne wysyłanie powiadomień lub SMS-y za pomocą zintegrowanej funkcji SMS API, co znacznie ułatwia komunikację i pozwala na bieżący kontakt z klientem.


Inwestycje deweloperskie w trakcie budowySkontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź Politykę prywatności.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Dane kontaktowe

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

Kontakt w sprawach technicznych: 8:30 - 17:00 (pn - pt)