facebook

Dla Deweloperów​. CRM – deweloper system – to wygodne oprogramowanie, które umożliwia generowanie raportów sprzedażowych, wystawianie faktur, gromadzenie wszelkiej dokumentacji etc.

Wybierając system CRM dla deweloperów, klienci zwracają uwagę na szereg dodatkowych funkcjonalności, które upraszczają ich pracę związaną z obsługą klientów kupujących mieszkania. Nie dziwi zatem fakt, że gros deweloperów decyduje się na systemy dedykowane, które zawierają moduły takie jak obsługa rezerwacji mieszkań, rejestrowanie umów rezerwacyjnych, deweloperskich, przedwstępnych, aktów notarialnych itp. Decydując się na nowoczesny CRM, deweloperzy nie muszą korzystać z żadnych dodatkowych systemów również w zakresie obsługi posprzedażowej – wszelkie działania związane z obsługą odbiorów mieszkań, usterek, zmian lokatorskich można realizować poprzez dedykowane aplikacje CRM. Co więcej, program na bieżąco generuje raporty z działań, które zostały przeprowadzone w określonym czasie. Deweloper, który chciałby na bieżąco sprawdzać stan inwestycji oraz zapotrzebowanie klientów na konkretne lokale, może skorzystać z narzędzi analitycznych dostępnych w module raportów CRM.

CRM – vox Deweloper system – to również wygodne, szybko działające oprogramowanie, które umożliwia generowanie raportów sprzedażowych, wystawianie faktur, gromadzenie wszelkiej dokumentacji oraz umów z klientami etc. Wymagające firmy mogą dodatkowo zamówić indywidualne moduły niedostępne w żadnym innym systemie.

Voxcommerce od ponad 10 lat tworzy dedykowane funkcjonalności, które znacznie upraszczają pracę deweloperów oraz biur nieruchomości.

Użytkownik pracujący w firmie deweloperskiej, który miał okazję wykorzystywać w swojej pracy system CRM, z pewnością doceni jego wartość. Trudno jest następnie wrócić do pracy bez tego narzędzia. Bez względu na to, jak funkcjonalne oprogramowanie dobierze, łatwość tworzenia ofert handlowych i rejestrowania zapytań klientów, tworzenie raportów i współdzielenie danych w zespole sprawią, że praca wykonywana dotychczas przez długie godziny skróci się kilkukrotnie i stanie się bardziej efektywna.

To kluczowe dla dewelopera, który chce skupić się na efektywnej działalności podstawowej oraz sprzedaży, by powtarzalne operacje jak generowanie i wysyłanie ofert czy przygotowanie umów zautomatyzować.

Sięgając po sprawdzony system dla deweloperów otrzymują Państwo także możliwość dostosowania konfiguracji tej aplikacji do własnych wymagań. Chodzi przede wszystkim uwzględnienie charakterystycznych cech procesu sprzedażowego, raportowania czy polityki zniżek i rabatów. Deweloper system CRM pozwala na usprawnienie procesu poprzez dostosowanie statusów klienta, umów i etapów na których aktualnie znajduje się transakcja. Dodatkowo, system CRM dla deweloperów można zintegrować z programami księgowymi, systemami do wysyłki mailingów oraz marketing automation.

Dla deweloperów, voxDeveloper system

Kontakt

Administratorem Twoich danych osobowych jest Voxcommerce Group Sp. z o.o., sprawdź politykę prywatności.


Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązujące przez Google
Politykę Prywatności i Warunki użytkowania

Jesteś zainteresowany wersją demo lub ceną? Napisz do nas lub zadzwoń:

tel. kom.: +48 786 106 209
tel.: +48 22 207 28 67
email: [email protected]

Kontakt w spr. technicznych
(pn-pt 8:30 - 17:00):


email: [email protected]
tel.: +48 534 571 638


Voxcommerce Group Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 18,
00-052 Warszawa

NIP: 524-254-93-24
REGON: 140188736